2020-01-29T10:30:00+01:00 Wokalistki disco polo w mrocznym wydaniu! Są naprawdę drapieżne! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/mroczna-ponetna-i-drapiezna-premiera-od-zespolu-energy-girls-1580204805.jpg

Wokalistki disco polo w mrocznym wydaniu! Są naprawdę drapieżne!

Redakcja , 29 Styczeń 2020  10:30
Wokalistki disco polo w mrocznym wydaniu! Są naprawdę drapieżne!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Tak drapieżnie jeszcze nie było! Uwielbiane wokalistki disco polo pokazały pazur


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Przepiękne dziewczyny z branży disco polo ponownie pokazały pazury. Energy Girls potrafią pobudzić fantazję i wywołać dreszczyk grozy.

Zobacz również: Nieziemska niespodzianka od królowej disco polo! Cudowna Shazza spełniła marzenie fanów i nagrała piękną piosenkę!

Są przykładem, że jeśli się chce – to można stworzyć odmienne do klasycznego disco polo brzmienia, które bez oporów przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym odbiorcom. Można rzec, że fani muzyki tanecznej od początku roku z każdej strony są wyróżnieni i rozpieszczani przez swoich ukochanych idoli.

Artyści disco polo rozpoczęli 2020 rok z przytupem i ani na moment nie myślą o tym, żeby zwolnić tempo. Dawno nie było tylu premier w branży disco polo, co teraz.

Jakby tak dokładnie przeanalizować, to przypadłoby po kilka premier każdego dnia. Ostatnio światło dzienne ujrzała długo wyczekiwana nowość od pięknych dziewczyn z formacji Energy Girls.

Grupa jest dobrze znana między innymi z takich piosenek, jak „Skimno” , „Dlaczego” , „Miłości czas” oraz „Bo Ty mnie pokochałeś”. Artystki tym razem postawiły na zupełnie inne przesłanie. Ich nowy utwór pod tytułem „Po co” jest nieprzesłodzony i lekko drapieżny, a teledysk przyprawia odbiorcę o dreszcze.

Za realizację klipu odpowiedzialna jest grupa Szfagier Filmuje. Całość łączy się w idealny schemat z nietuzinkowym przesłaniem. Czyżby nowy wschodzący hit?

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!
  2. NOWOŚĆ disco polo stanie się polskim Last Christmas?! Znany zespół wydał właśnie świąteczną piosenkę! Jak brzmi?!
  3. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!
  4. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  5. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  6. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!
  8. Nastrojowa świąteczna nowość od Luka Rosi & Lili podbija rynek disco polo! Utwór 'Serce w prezencie' robi furorę w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami