Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo szczerze o swoim biuście! Apeluje do wszystkich kobiet!

2019-10-19T14:43:00+02:00 Wokalistka disco polo szczerze o swoim biuście! Apeluje do wszystkich kobiet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/wokalistka-disco-polo-szczerze-o-swoim-biuscie-apeluje-do-wszystkich-kobiet-1571255658.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Popularna wokalista disco polo zabrała głos w sprawie piersi. Gwiazda pokazała dekolt i zaapelowała do fanów

Reklama

Wokalistka disco polo swoją szczerością i bezpośredniością rozkochała w sobie miliony fanów. Świat disco polo składa się z różnych artystów. Jedni są bardzo szczerzy i prawdziwi w tym, co robią.

Zobacz również: Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

Natomiast drudzy niestety trochę mniej. Każdy ma swój pomysł na siebie i należy to uszanować. Etna zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy. W branży disco polo dała się poznać ze swojej szczerości i autentyczności.

Artystka disco polo nikogo nie kopiuje, a przede wszystkim nie udaje kogoś, kim nie jest. W świecie muzyki tanecznej ma na swoim koncie sporo przebojów, którymi zrzeszyła sobie sporą grupę wiernych fanów.

Do najbardziej rozpoznawalnych kawałków zalicza się miedzy innymi „Maminsynek” , „Przytulajka” , „Drań” , „Milioner” czy też „Misiak” i „Rolnik”. W ostatnim czasie wokalistka disco polo poruszyła na swoim koncie Instagramowym bardzo ważną kwestie.

Napisała, że październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Oznajmiła, że bada piersi i tym samym zachęciła inne kobiety, aby nie lekceważyły badań profilaktycznych.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!

Jest to bardzo ważne i być może Panie dzięki Etnie internauci zaczną podchodzić poważnie do zdrowia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!
  3. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.