Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!

2020-09-11T13:05:00+02:00 Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazda-zespolu-mejk-nie-ma-czasu-na-sen-bardzo-aktywnie-spedzila-wolne-chwile-1598787631.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo tryska energią i ogromną chęcią do życia. Skąd gwiazda bierze siły i czy w ogóle odpoczywa?

Reklama

Sukces to składnia wielu czynników. Nie wystarczy sam talent, potrzebna jest przede wszystkim ciężka praca, zaangażowanie oraz wielkie pokłady cierpliwości i energii. Elwirze z grupy Mejk z pewnością żadnej z tych rzeczy nie brakuje. Widać to nie tylko na scenie, ale także w jej życiu prywatnym, gdyż uprawia przeróżne aktywności fizyczne.

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Gwiazda disco polo na każdym kroku udowadnia nam, jak dużo ma energii i chęci do działania. Jednego dnia daje żywiołowy koncert w Wąbrzeźnie z okazji zakończenia wakacji, a kolejnego uczestniczy w pieszej pielgrzymce do Gietrzwałdu. Śmiało można rzec, że to kobieta do tańca i do różańca. Na pewno nie jednego fana zastanawia fakt, jak Artystka to robi i przede wszystkim, kiedy odpoczywa?

Odpowiedź nasuwa się sama. Jeśli robisz to, co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu, a jednocześnie uda ci się w każdej chwili aktywności znaleźć odpoczynek. Z Elwiry możemy brać przykład, jak czerpać z życia garściami i przy okazji wyglądać, jak milion dolarów!

Przekonajcie się na własne oczy kolejny raz, jak jasno błyszczy Elwira z grupy Mejk.

Zobacz również: Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.