Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-01T06:36:00+02:00 Wokalistka disco polo jest milionerką z wyboru?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/red-queen-jest-milionerka-z-wyboru-1559252332.jpg

Wokalistka disco polo jest milionerką z wyboru?!

Redakcja , 01 Czerwiec 2019  06:36
Reklama
Wokalistka disco polo jest milionerką z wyboru?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Piękna i utalentowana Asia- Czerwona królowa ma powód do świętowania. Na jej koncie pojawiły się niemałe miliony

Reklama

Urocza wokalistka disco polo - Asia Korycka słynie z bujnej fryzury i jej wyróżniającego się koloru włosów. Nie bez powodu nazywa się Red Queen.

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!

W ostatnim czasie na jej konto wpłynęły pokaźne miliony. Wszystko dzięki jej fenomenalnej piosence z 2017 roku.Utwór pod tytułem "Przez Ciebie mam zranione serce" zagwarantował artystce disco polo, nie tylko popularność, pierwsze miejsca w radiowych listach przebojów, ale również mnóstwo fanów, którzy pokochali ją za nieziemski talent i wspaniałą interakcję z fanami. Co więcej, wokalistka ma niezwykle dobre relacje ze swoimi miłośnikami, co sprzyja jej owocnej karierze.

Dowodem jest 10 milionów, które pojawiły się na jej koncie w serwisie YouTube do teledysku wyżej wymienionego utworu. W końcu, która z pań chociaż raz nie przeżyła zawodu miłosnego, który zapewnił jej złamane serce? Asia w piękny sposób opowiedziała historie miłosną bez szczęśliwego zakończenia. Tym samym pokazała swoją indywidualność, gdyż kawałki disco polo w większości słyną z piosenek miłosnych, które są usłane różami.

Pokazała, że jest normalną dziewczyną, która również ma w swoim życiu dobre i nieco gorsze dni. Ważne, aby potrafić się podnieść i iść przez życie silniejszym. Tak właśnie zrobiła wokalistka, która w krótkim odstępie czasowym wypuściła same hity. Ostatnio nagrała duet z wokalistą z formacji After Party.

Ich wspólna propozycja okazała się strzałem w sedno. Owoc ich współpracy ma już blisko 6 milionów wyświetleń. Być może utwór zgarnie jeszcze więcej milionów niż poprzedniczka "Przez Ciebie mam złamane serce".

Zobacz również: Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!

Jak uważacie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła przepiękne nogi. Te zdjęcia robią wrażenie!
  3. Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!
  4. To była kwestia czasu! Wielka suma wpłynęła na konto popularnych gwiazd disco polo! Grupa Mig świętuje!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej