Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo trafił do sądu! Poszło o kradzież i pomówienia!

2019-12-31T19:22:00+01:00 Wokalista disco polo trafił do sądu! Poszło o kradzież i pomówienia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/gwiazdor-disco-polo-wygrywa-sprawe-w-sadzie-z-innym-wokalista-poszlo-o-oszustwo-1577815066.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Sprawa dotyczyła poniżenia w opinii publicznej i wpisów pomawiających o kradzież aranżu. Oskarżonym w tej sprawie był wokalista disco polo

Reklama

Takiego zakończenia roku w świecie disco polo chyba jeszcze nie było! Jeden z wokalistów disco polo podał do sądu innego twórcę muzyki disco polo. Poszło o wpisy pomawiające o kradzież aranżu.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia

Popularny wokalista disco polo Dariusz Mata - Bobi na sam koniec roku poinformował fanów disco polo o wygranej sprawie w sądzie. Sprawa dotyczyła poniżenia w opinii publicznej i wpisów pomawiających o kradzież aranżu. Oskarżonym w tej sprawie był inny wokalista disco polo Yzzy - bardziej znany jako Di Dżej Mietek. 

Sprawa dotyczyła piosenek pt. "Cichy oddech" w wykonaniu Yzzy oraz Bobiego pt. "Królewno ma". 

Jak czytamy we wpisie Bobiego Sąd zasądził od Dariusza N. na rzecz pokrzywdzonego czyli dla Dariusza, nawiązkę i koszty zastępstwa procesowego w łącznej kwocie 2476 zł.

Oświadczam, że na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Białymstoku, III Wydział Karny, z dnia 19 lipca 2019 roku w sprawie Dariusza N. oskarżonego o popełnienie czynu z art. 212 par. 2 kodeksu karnego, tj. umieszczenia na portalu społecznościowym Facebook, w celu poniżenia mnie w opinii publicznej i narażenie mnie na utratę zaufania osób z branży, klientów i współpracowników, wpisów pomawiających o to, że jestem złodziejem i ukradłem aranż z jego piosenki „YzzY - Cichy oddech” do mojej produkcji "Bobi - Królowo ma". Sąd zasądził od Dariusza N. na rzecz pokrzywdzonego czyli dla mnie, nawiązkę i koszty zastępstwa procesowego w łącznej kwocie 2476 zł. Darek Mata (Bobi) - czytamy w oświadczeniu Bobiego. 

To w ostatnim czasie pierwsza sprawa w świecie disco polo, która dotyczy takiej sytuacji. Jak widać trzeba zważać na słowa i mieć dowody, aby kogoś oskarżyć o kradzież lub plagiat.

Mamy nadzieję, że to pokaże różnym osobom związanym z muzyką disco polo i nie tylko, że nikt nie jest bez karny. 

Zobacz również: Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  2. Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!
  3. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.