Reklama


Reklama

Wokalista disco polo trafił do sądu! Poszło o kradzież i pomówienia!

2019-12-31T19:22:00+01:00 Wokalista disco polo trafił do sądu! Poszło o kradzież i pomówienia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/gwiazdor-disco-polo-wygrywa-sprawe-w-sadzie-z-innym-wokalista-poszlo-o-oszustwo-1577815066.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Sprawa dotyczyła poniżenia w opinii publicznej i wpisów pomawiających o kradzież aranżu. Oskarżonym w tej sprawie był wokalista disco polo

Reklama

Takiego zakończenia roku w świecie disco polo chyba jeszcze nie było! Jeden z wokalistów disco polo podał do sądu innego twórcę muzyki disco polo. Poszło o wpisy pomawiające o kradzież aranżu.

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

Popularny wokalista disco polo Dariusz Mata - Bobi na sam koniec roku poinformował fanów disco polo o wygranej sprawie w sądzie. Sprawa dotyczyła poniżenia w opinii publicznej i wpisów pomawiających o kradzież aranżu. Oskarżonym w tej sprawie był inny wokalista disco polo Yzzy - bardziej znany jako Di Dżej Mietek. 

Sprawa dotyczyła piosenek pt. "Cichy oddech" w wykonaniu Yzzy oraz Bobiego pt. "Królewno ma". 

Jak czytamy we wpisie Bobiego Sąd zasądził od Dariusza N. na rzecz pokrzywdzonego czyli dla Dariusza, nawiązkę i koszty zastępstwa procesowego w łącznej kwocie 2476 zł.

Oświadczam, że na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Białymstoku, III Wydział Karny, z dnia 19 lipca 2019 roku w sprawie Dariusza N. oskarżonego o popełnienie czynu z art. 212 par. 2 kodeksu karnego, tj. umieszczenia na portalu społecznościowym Facebook, w celu poniżenia mnie w opinii publicznej i narażenie mnie na utratę zaufania osób z branży, klientów i współpracowników, wpisów pomawiających o to, że jestem złodziejem i ukradłem aranż z jego piosenki „YzzY - Cichy oddech” do mojej produkcji "Bobi - Królowo ma". Sąd zasądził od Dariusza N. na rzecz pokrzywdzonego czyli dla mnie, nawiązkę i koszty zastępstwa procesowego w łącznej kwocie 2476 zł. Darek Mata (Bobi) - czytamy w oświadczeniu Bobiego. 

To w ostatnim czasie pierwsza sprawa w świecie disco polo, która dotyczy takiej sytuacji. Jak widać trzeba zważać na słowa i mieć dowody, aby kogoś oskarżyć o kradzież lub plagiat.

Mamy nadzieję, że to pokaże różnym osobom związanym z muzyką disco polo i nie tylko, że nikt nie jest bez karny. 

Zobacz również: Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.
  2. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!
  3. Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.