Reklama


Reklama

Wokalista disco polo stawił czoła wyzwaniu! Jego występ jest najlepszy?!

2020-05-26T10:00:00+02:00 Wokalista disco polo stawił czoła wyzwaniu! Jego występ jest najlepszy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-grupy-nokaut-nie-schowal-glowy-w-piach-1590006970.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W sieci zrobiło się gęsto od przeróżnych nagrań pod wyzwanie, które polega na nagraniu szesnastu wersów i nominowaniu kolejnych ludzi do włączenia się

Reklama

Z pewnością artysta miał niemałą zagwozdkę, gdy rozważał za i przeciw w podjęciu tej decyzji. W ostateczności Przemek Gilewicz postanowił stawić czoła i zmierzyć się z wyzwaniem.

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

Przemka Gilewicza możecie znać z grupy Nokaut, której jest liderem i wokalistą. Ma na koncie sporo ciekawych propozycji muzycznych. Do tych najlepszych bezapelacyjnie zalicza się m.in. kawałek pt. „ Antidotum” , „Plus i minus” , a także duet z zespołem Eratox i ich wspólne dzieło „Kwiaty Holandii”.

Niedawno artysta disco polo musiał zmierzyć się z wyzwaniem, jakie rzucił mu Grey i Luckas Deejay. „Otwórz oczy- włącz myślenie” czyli #hot16challenge w wykonaniu Przemka, które nakłania do przemyśleń. W sieci zrobiło się gęsto od przeróżnych nagrań pod wyzwanie, które polega na nagraniu szesnastu wersów i nominowaniu kolejnych ludzi do włączenia się w akcję. Nominowane osoby mają zaledwie 72 godziny na stworzenie swojego #hot16challenge.

Przemek Gilewicz nie poddał się i podjął się wyzwania, do którego nominował go Grey i Luckas Deejay. Wokalista rzucił próbę podjęcia wyzwania zespołom disco polo, z którymi się przyjaźni, czyli Malibu, Shantel i Rybsky. Myślicie, że artyści zdecydują się na stworzenie swoich szesnastu wersów?

Zobacz również: Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  2. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.
  3. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.