Reklama


Reklama

Wokalista disco polo przefarbował się na fioletowo?! Zobaczcie zdjęcie z synem!

2020-04-07T07:30:00+02:00 Wokalista disco polo przefarbował się na fioletowo?! Zobaczcie zdjęcie z synem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/to-prawdziwy-dar-od-losu-sylwester-gazda-z-synem-1585748358.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/formacja.power.play
Reklama


Życie gwiazd

Pół roku temu żona Sylwestra Gazdy, uczyniła go najszczęśliwszym mężczyzną na tej planecie

Reklama

Lider zespołu Power Play czuje się spełniony. Widać, że ojcostwo mu służy. Ostatnio syn Sylwestra Gazdy, wkroczył już w szósty miesiąc. Po dzieciach można dostrzec, jak szybko płynie czas.

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

Z pewnością na brak zajęć, nudę i monotonię nie może narzekać wokalista formacji Power Play. Pół roku temu żona Sylwestra Gazdy, uczyniła go najszczęśliwszym mężczyzną na tej planecie. Wszystko za sprawą synka, dla którego artysta jest w stanie poświęcić dosłownie wszystko.

Ostatnio na stronie Facebookowej zespołu Power Play pojawiło się rozczulające zdjęcie Sylwka z synem Aleksem, pod którym napisano: - Aleks wkroczył w 6 miesiąc. Świętujemy! Słodziaki do schrupania! Sylwek Gazda jest idealnym przykładem na to, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze – kochająca rodzina.

Uwagę zwróciły również włosy wokalisty! "Wszystkiego Najlepszego dla Aleksandra a tata co za kolorek ma ?", - napisała jedna z internautek na fioletowy odcień. 

Wokalista w momencie, gdy został ojcem, oświadczył, że ze względu na zmiany, jakie zaszły w jego życiu, koncertów będzie mniej, ale na pewno nie zrezygnuje z muzyki. Artysta disco polo uspokoił tą informacją fanów. My oczywiście życzymy dużo zdrowia Aleksowi, a Sylwestrowi weny twórczej.

Chcielibyście nowy kawałek od zespołu Power Play?

Zobacz również: Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!
  2. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.
  3. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.