Reklama


Reklama

Wokalista disco polo oburzony! Wydał bardzo ważne oświadczenie!

2019-06-29T15:30:00+02:00 Wokalista disco polo oburzony! Wydał bardzo ważne oświadczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/wokalista-disco-polo-oburzony-wydal-bardzo-wazne-oswiadczenie-1561671054.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/kamil.chludzinskiextazy / Explosion Club
Reklama


Ogólna

Postawił sprawę jasno!

Reklama

Lider zespołu disco polo - Extazy, Kamil Chludziński jest oburzony zachowaniem organizatorów ich koncertów. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Wokalista kontrowersyjnej nazwy zespołu Extazy w ostatnim czasie opublikował na oficjalnym profilu Facebookowym prośbę i jednocześnie informację dla osób, które są odpowiedzialne za tworzenie plakatów odnośnie koncertów, napisał:

- Oświadczenie dla organizatorów Naszych koncertów, grafików i wszystkich, którzy współpracują z zespołem Extazy!!! Szanowni Państwo, Zespół Extazy reprezentowany przez lidera Kamila Chludzińskiego oświadcza, że od 2017 roku zespół Extazy nie współpracuje z Julią Kupiec, która tańczyła w tamtym okresie.

Uprzejmie prosimy abyście przestali samowolnie korzystać ze źródeł internetowych, np Google itd , gdzie mieści się wyżej ukazany plakat. Prosimy o dodawanie zdjęć na plakaty lub inne formy promocji koncertu, po ówczesnym ustaleniu z liderem zespołu Zespół Extazy Od tamtego okresu mamy nowy skład i nie chcemy się utożsamiać z osobami, które nie wpływają w jakikolwiek sposób na reklamę i promocję zespołu.

Od dłuższego czasu borykamy się z tym problemem i walczymy z samowolka i tzw lenistwem osób, które odpowiadają za grafikę plakatów itd Mamy dość interweniowania w tej kwestii. Od tego momentu za wszelkie naruszenia BĘDĄ WYCIĄGANE KONSEKWENCJE !!! Ps. Wystarczy napisać na fb zespołu bądź na adres @ zespolextazy@wp.pl a materiały promocyjne będą szybko dostarczone Z poważaniem KAMIL CHLUDZIŃSKI

Trzeba przyznać, że oburzenie wokalisty jest uzasadnione dość konkretnym argumentem. Z tą informacją powinni zapoznać się wszyscy, którzy są odpowiedzialni za organizowanie imprez.

Zobacz również: Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?

Spotkaliście się gdzieś z nieaktualnym zdjęciem na plakacie, który promował koncert formacji Extazy?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!
  2. Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!
  3. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.