2020-04-29T07:45:00+02:00 Wokalista disco polo dziękuje pracownicom sieci sklepu Biedronka! To wyjątkowy gest! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/artysta-disco-polo-nagral-nowa-piosenke-za-pomoca-telefonu-niecodzienny-gest-slawomira-swierzynskiego-1587546358.jpg

Wokalista disco polo dziękuje pracownicom sieci sklepu Biedronka! To wyjątkowy gest!

Redakcja , 29 Kwiecień 2020  07:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalista disco polo dziękuje pracownicom sieci sklepu Biedronka! To wyjątkowy gest!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Wokalista disco polo chce paniom podziękować, że tyle dla nas robią w tych trudnych czasach

Reklama

Czegoś takiego w branży disco polo jeszcze nie było. Wokalista disco polo nagrał utwór ze specjalną dedykacją. Artysta muzyki tanecznej, niegdyś zwanej chodnikową - zdecydował się na ogromny gest ukierunkowany w stronę wszystkich pracownic sieci sklepów Biedronka.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!

Sławomir Świerzyński, który jest liderem i wokalistą dobrze znanego ponadczasowego zespołu Bayer Full, nagrał na telefon nową piosenkę pt. „Dziewczyna z Biedronki”. Jak widać, artysta potrafi dostosować się do panujących warunków. Wspomniał, że kiedyś tylko tak się nagrywało i nikt nie narzekał.

Kluczowy jest fakt, iż nowy kawałek pod tytułem „Dziewczyna z Biedronki” powstał z myślą o wszystkich kobietach pracujących w obecnej sytuacji w sklepach Biedronka. W końcu panie poświęcają się dla nas, tym samym narażając siebie i swoje rodziny. Wokalista zespołu Bayer Full nawiązał w tym kawałku do obecnych czasów, wspomniał że gdy rano wstaje, to ulice miasta są puste.

Ale jadąc na zakupy, ona już tam jest - tytułowa „Dziewczyna z Biedronki”. Artysta disco polo chce paniom podziękować, że tyle dla nas robią w tych trudnych czasach.

Aczkolwiek główną rolę w pomysłowym teledysku odegrała przeurocza dziewczynka w czerwonej sukience, która wesoło tańczy wraz z liderem grupy Bayer Full. Wokalista zachował całość w klimatach lat 90-tych.

Całość wyszła rewelacyjnie. Gratulujemy pomysłu na utwór i życzymy kolejnych. Być może ta „Dziewczyna z Biedronki” przejdzie kiedyś do historii?

Zobacz również: Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
  2. Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!
  3. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  4. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  5. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  6. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  7. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  8. Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami