Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-29T07:45:00+02:00 Wokalista disco polo dziękuje pracownicom sieci sklepu Biedronka! To wyjątkowy gest! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/artysta-disco-polo-nagral-nowa-piosenke-za-pomoca-telefonu-niecodzienny-gest-slawomira-swierzynskiego-1587546358.jpg
Reklama

Wokalista disco polo dziękuje pracownicom sieci sklepu Biedronka! To wyjątkowy gest!

Redakcja , 29 Kwiecień 2020  07:45
Wokalista disco polo dziękuje pracownicom sieci sklepu Biedronka! To wyjątkowy gest!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista disco polo chce paniom podziękować, że tyle dla nas robią w tych trudnych czasach

Reklama

Czegoś takiego w branży disco polo jeszcze nie było. Wokalista disco polo nagrał utwór ze specjalną dedykacją. Artysta muzyki tanecznej, niegdyś zwanej chodnikową - zdecydował się na ogromny gest ukierunkowany w stronę wszystkich pracownic sieci sklepów Biedronka.

Zobacz również: Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!

Sławomir Świerzyński, który jest liderem i wokalistą dobrze znanego ponadczasowego zespołu Bayer Full, nagrał na telefon nową piosenkę pt. „Dziewczyna z Biedronki”. Jak widać, artysta potrafi dostosować się do panujących warunków. Wspomniał, że kiedyś tylko tak się nagrywało i nikt nie narzekał.

Kluczowy jest fakt, iż nowy kawałek pod tytułem „Dziewczyna z Biedronki” powstał z myślą o wszystkich kobietach pracujących w obecnej sytuacji w sklepach Biedronka. W końcu panie poświęcają się dla nas, tym samym narażając siebie i swoje rodziny. Wokalista zespołu Bayer Full nawiązał w tym kawałku do obecnych czasów, wspomniał że gdy rano wstaje, to ulice miasta są puste.

Ale jadąc na zakupy, ona już tam jest - tytułowa „Dziewczyna z Biedronki”. Artysta disco polo chce paniom podziękować, że tyle dla nas robią w tych trudnych czasach.

Aczkolwiek główną rolę w pomysłowym teledysku odegrała przeurocza dziewczynka w czerwonej sukience, która wesoło tańczy wraz z liderem grupy Bayer Full. Wokalista zachował całość w klimatach lat 90-tych.

Całość wyszła rewelacyjnie. Gratulujemy pomysłu na utwór i życzymy kolejnych. Być może ta „Dziewczyna z Biedronki” przejdzie kiedyś do historii?

Zobacz również: Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  2. To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!
  3. Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!
  4. Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej