2014-06-11T13:04:00+02:00 Wkrótce ruszają zdjęcia do nowego filmu o disco polo Plotki o nowej produkcji filmowej pojawiały się już w 2012 roku. Okazuje się, że temat jest wciąż aktualny, a film będzie nosił tytuł „Disco polo”. Zdjęcia ruszą 5 https://disco-polo.info/uploads/news/2014/06/dis.png

Wkrótce ruszają zdjęcia do nowego filmu o disco polo

Autor: Adam Begier , 11 Czerwiec 2014  13:04
Wkrótce ruszają zdjęcia do nowego filmu o disco polo
Źródło zdjęć:

Plotki o nowej produkcji filmowej pojawiały się już w 2012 roku. Okazuje się, że temat jest wciąż aktualny, a film będzie nosił tytuł „Disco polo”. Zdjęcia ruszą 5 sierpnia br., a wiele scen kręconych będzie między innymi na terenie województwa Ku...Reklama

Plotki o nowej produkcji filmowej pojawiały się już w 2012 roku. Okazuje się, że temat jest wciąż aktualny, a film będzie nosił tytuł „Disco polo”. Zdjęcia ruszą 5 sierpnia br., a wiele scen kręconych będzie między innymi na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Filmowcy w ostatnim czasie gościli m.in. w okolicach Żnina. Za plan filmowy posłużyć ma bowiem miasteczko westernowe Silverado City w Bożejewiczkach, kamieniołom w Piechcinie oraz płucka wąskotorówka. Filmowcy mają w planach odwiedzić także bydgoską Operę Nova, gdzie będą nagrywane sceny wielkiego koncertu, a także Łebę i okolice Warszawy.

Filmowa historia

Członkowie ekipy zdradzają, że film będzie opowieścią o młodym człowieku, którego fascynują kolejki wąskotorowe i muzyka. Udaje mu się zostać gwiazdą disco polo, zakocha się, ale i czeka go upadek. Akcja filmu umieszczona będzie na początku lat 90. i będzie próbą uchwycenia początków nurtu disco polo poprzez pryzmat bohaterów wkraczających do krajowego show businessu.

 

„Disco polo” realizowane będzie we współpracy z najnowocześniejszym studiem filmowym w Europie Środkowej – Alwernia Studios. Producentem jest warszawska spółka Film Fnance & Production.

 

W filmie zagrają Dawid Ogrodnik („Jesteś Bogiem”), Piotr Głowacki, Aleksandra Hamkało i Joanna Kulig, a także doskonale znani z wielu kreacji Janusz Gajos i Andrzej Chyra.
Reżyserem i scenarzystą (tym drugim wspólnie z Mateuszem Kościukiewiczem) jest debiutujący w tej roli Maciej Bochniak, który miał już przygodę” z disco polo poprzez reżyserię para-dokumentu „Miliard szczęśliwych ludzi” o chińskim sukcesie zespołu Bayer Full.

 

W filmie nie zabraknie muzyki disco polo. Premiera kinowa zaplanowana jest wstępnie na połowę 2015 roku.

Źródło: disco-festival.pl

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  2. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  3. Zjawiskowa Klaudia Zielińska w prześwitującej kreacji! Zobacz, jak kusi fanów!
  4. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!
  5. Formacja Must w niesamowitej premierze! Singiel „Odnalazłem pokochałem” nowym hitem disco polo?!
  6. Mamy przedpremierowo nowość: Ela Kliś prezentuje "Nie jestem już sama" | VIDEO
  7. Obejrzyj hitowe nagranie 'Musisz się starać'! Na scenie Defis i MiłyPan! | VIDEO
  8. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie