2021-06-21T18:21:00+02:00 Wielki sukces wyjątkowego duetu disco polo! Marcin Miller i Basia Pędrak mogą być z siebie dumni! Fani gra https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykly-duet-disco-polo-zarobil-pierwszy-milion-artysci-nie-kryja-radoscijpg.jpg

Wielki sukces wyjątkowego duetu disco polo! Marcin Miller i Basia Pędrak mogą być z siebie dumni! Fani gratulują!

Redakcja , 21 Czerwiec 2021  18:21
Wielki sukces wyjątkowego duetu disco polo! Marcin Miller i Basia Pędrak mogą być z siebie dumni! Fani gratulują!
Źródło zdjęć: facebook.com/zespollili

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Takiego duetu nikt się w disco polo nie spodziewał! Swoje siły połączyli bowiem uwielbiani artyści, którzy stworzyli wspólną piosenkę

Reklama

Fani gwiazdorów disco polo składają szczere gratulacje w sieci! W końcu okazja do świętowania jest wyjątkowa!

Zobacz również: HOT! Wokalistka disco polo grupy Energy Girls zachwyca swoją figurą! To najlepsze ciało w branży muzyki tanecznej?

WIELKI SUKCES DUETU DISCO POLO" MARCINA MILLERA I BASI PĘDRAK

W disco polo milionowe cyfry już chyba nikogo nie dziwią. Świadczy to o coraz lepszych produkcjach, które w błyskawiczny sposób zdobywają wielką popularność fanów. Do grona “milionerów” dołączyły właśnie kolejne znane gwiazdy!

Takiego duetu nikt się w disco polo nie spodziewał! Swoje siły połączyli bowiem uwielbiani artyści, którzy stworzyli wspólną piosenkę! Mowa oczywiście o utworze “Ostatni bal”, który wykonują Marcin Miller i Basia Pędrak z grupy Lili. Kawałek swoją premierę miał zaledwie miesiąc temu, a już zdążył mocno namieszać w sercach fanów!

Lili przekazała w sieci niezwykłą wiadomość! Okazuje się, że współpraca ze znanym gwiazdorem disco polo przyniosła oczekiwane korzyści! Ich wspólny utwór przekroczył na YouTube już ponad milion wyświetleń! To niesamowity wynik! 

Reklama

“Mamy pierwszy MILION! Dziękujemy i prosimy o więcej!”

FANI DISCO POLO GRATULUJĄ WIELKIEGO SUKCESU GWIAZDOM DISCO POLO

Fani artystów składają szczere gratulacje w sieci! W końcu okazja do świętowania jest wyjątkowa!

“Basiu przesyłam Ci gratulacje. Piosenkę znam na pamięć. Przesyłam Ci duże serduszko, oraz buziaki”.

“Idziemy po więcej. Piosenka jest naprawdę super!”

""Lili, ładna z ciebie kobieta. Lubię słuchać twoich utworów. One mnie uspokajają. Oby tak dalej!”.

Nie od dziś wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Uwielbiani artyści mają teraz ochotę na więcej! Możecie pomóc im osiągnąć ten cel. Wystarczy odpalić ich klip!

Zobacz również: Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Lili & Marcin Miller - Ostatni Bal
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
  2. Wystrzałowa produkcja, która podbije wiele serc! Połączenie rytmów to istny majstersztyk!
  3. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!
  4. Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!
  5. Duet Camasutra & After Party zarobił swój pierwszy milion! Pora otwierać szampana!
  6. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami