2023-03-10T14:18:00+01:00 Wielki sukces gwiazdora disco polo! Marek Lemieszek News nagrodzony! Marek Lemieszek pełen radości! Formacja News sowicie wynagrodzona! https://disco-polo.info/uploads/news/marek-lemieszek-pelen-radosci-formacja-news-sowicie-wynagrodzonajpg.jpg Disco-Polo.info

Wielki sukces gwiazdora disco polo! Marek Lemieszek News nagrodzony!


Marek Lemieszek pełen radości! Formacja News sowicie wynagrodzona!

Autor: Adam Begier, 10 Marzec 2023  14:18
Źródło zdjęć: facebook.com/Zespol.News
Wielki sukces gwiazdora disco polo! Marek Lemieszek News nagrodzony!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Robson W wraca z nowym hitem! "Dawaj Dawaj Mała" podbije wakacje 2024
 2. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
 3. Zespół Czadu w wielkim hicie z lat .90! Zaskakujące brzmienie w nowej wersji!
Reklama

  Nietuzinkowe teksty i świetne brzmienia zapewniają zespołowi kolejne sukcesy.

  Grupa News, której przewodniczącym i liderem jest Marek Lemieszek już niejednokrotnie była nagradzana za swoją pracę. Liczne nagrody, wyróżnienia oraz ogrom zagranych koncertów, w tym występy na największych muzycznych wydarzeniach w Polsce, są idealnym dowodem na to, że zespół mimo upływu lat i co chwilę pojawiających się świeżych twarzy na muzycznym rynku, wciąż utrzymuje klasę a produkcje utrzymane są na najwyższym poziomie.

  Zobacz również: Wielki przebój "Bania u Cygana"podbija na nowo sieć! Wszystko dzięki producentom Thrill i Hazel. To będzie przebój lata?!

  Największe przeboje zespołu takie jak „Laleczka” czy „Ale fajne nogi” zna cała Polska a publiczność podczas koncertów tłumie wykrzykuje ich teksty, jeszcze nim utwory wybrzmią w głośnikach. Zespół jest jedną z najpopularniejszych formacji ostatnich lat.

  RECEPTA NA SUKCES ZESPOŁU NEWS

  Ostatnio w warszawskim klubie Explosion z okazji dnia kobiet zespół dał swój koncert wykonując najgorętsze i najpopularniejsze przeboje. Każdy z utworów był pełen entuzjazmu, a salę klubową wypełniły dźwięki, które sprawiły, że każdy fan poczuł się niczym na festiwalu. Niepowtarzalny styl, nietuzinkowe teksty oraz świetne brzmienia i pełne zwrotów akcji utwory to zdecydowanie recepta na sukces. Śmiało można powiedzieć, że zespół News to marka nie do podrobienia, a wokaliście Markowi wciąż nie brakuje świeżych pomysłów, aby zaskakiwać fanów, którzy z wytęsknieniem czekają na kolejne nowości.

  Rytmiczne, energiczne brzmienia oraz używanie żywych instrumentów to przepis na udane osiągnięcie wymarzonego celu.

  WSPÓŁPRACA Z MARCINEM MILLEREM

  Marek wychowywał się na muzyce legendy disco polo – Marcina Millera, czyli piosenkach zespołu Boys. Kolekcjonował ich płyty a jego marzeniem było w przyszłości spotkać Marcina i nagrać wspólny utwór. Po wielu latach marzenie to udało się zrealizować.

  Marek zaproponował współpracę Marcinowi, wskutek której powstał bardzo pozytywny, ciepły utwór pt. „Wszystko co mam”. Solidnie stworzona produkcja trafiła w gusta wielu słuchaczy i była przez nich szeroko komentowana. Choć od premiery minął miesiąc, „Wszystko co mam” w dalszym ciągu wzbudza niemałe zainteresowanie.

  Duet Marka z Marcinem Millerem to jedna z niespodzianek na 2023r. Ta owocna współpraca pozwoliła grupie News jeszcze bardziej poszerzyć swoje muzyczne portfolio.

  Marek Lemieszek pochodzi z województwa lubelskiego oraz powiatu lubartowskiego. Podjęcie współpracy z legendą disco polo to pewnego rodzaju promowanie swojego regionu, co wśród muzyków jest ważnym elementem.

  DOROBEK ARTYSTYCZNY DOCENIONY

  Marek Lemieszek, który chętnie dzieli się z fanami zarówno prywatnymi jak i zawodowymi materiałami, za pośrednictwem social mediów poinformował fanów o kolejnym, wielkim sukcesie zespołu. ZPAV, czyli Związek Producentów Audio Video przyznał formacji News nagrody w postaci złotych oraz platynowych płyt.

  Od dnia premiery utwór „Laleczka” w serwisie YouTube odtworzono już 20 mln razy, produkcję „Ale fajne nogi” – 9,6 mln. To jednak tylko dwa z pośród wielu utworów, które mimo upływu lat cieszą się ogromnym powodzeniem pośród publiczności.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Zainteresowanie i pozytywny odbiór przez fanów sprawił, że dorobek artystyczny zespołu został sowicie wynagrodzony.

  Jak poinformował na swoich social mediach zespół, ZPAV za utwór „Laleczka” przyznał nagrodę w postaci złotej płyty, natomiast za „Ale fajne nogi”  - platynową.

  To niezwykle bardzo ważne osiągnięcie, świadczące o tym, że muzyka grupy News jest bardzo popularna, a milionowa publiczność potwierdzeniem, że zarówno Marek jak i pozostali muzycy z zespołu mają grono wiernych fanów, którzy nigdy ich nie zawiodą ale też zawsze mogą na nich liczyć.

  PLANY NA 2023 ROK ZESPOŁU NEWS

  Liczba wyświetleń i liczne nagrody dają Markowi ogromny manewr do prezentowania swojego wielkiego talentu a  także ogromny motor napędowy do dalszego działania. Chłopaki nie zwalniają tempa i ciągle pracują nad nowym materiałem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kolejna nowość od zespołu News pojawi się jeszcze przed wakacjami.

  Jak udało dowiedzieć się naszej Redakcji, zespół News w 2023 roku pojawi się wielokrotnie w województwie lubelskim, jak i również w całej Polsce, tym także wielkich wydarzeniach muzycznych rejestrowanych przez telewizję Polo TV.

  Reklama

  NEWS - Vixa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
  2. Magik Band zaskakuje! Uwielbiany zespół w kultowym hicie 'Jolka Jolka pamiętasz' sprawia, że ciarki przechodzą
  3. Zenon Martyniuk zachwyca solowym wykonaniem "W sercu mi graj"!
  4. Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"! Posłuchaj jako pierwszy!
  5. Co się stanie, gdy najwięksi artyści disco polo połączą siły w jednym utworze? "Złoto" to coś więcej niż tylko muzyka!
  6. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
  7. Bartek Padyasek Dbomb wzruszony "..mogę dać tyle radości"! Piękny gest gwiazdora disco polo!
  8. Znany producent stworzył klubową wersję HITU disco polo Topky "Kto wkurzy Cię jak ja"! Gwiazdy deklasują konkurencje?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie