Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-04T11:55:00+01:00 Wielki przełom! Popularne gwiazdy disco polo udostępniły teledyski osobom niesłyszącym i niedosłyszącym https://disco-polo.info/uploads/news/tego-w-disco-polo-jeszcze-nie-bylo-uklon-znanego-zespolu-w-kierunku-osob-nieslyszacychjpg.jpg
Reklama

Wielki przełom! Popularne gwiazdy disco polo udostępniły teledyski osobom niesłyszącym i niedosłyszącym!

Redakcja , 04 Styczeń 2021  11:55
Wielki przełom! Popularne gwiazdy disco polo udostępniły teledyski osobom niesłyszącym i niedosłyszącym!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama

Do tej pory, w odbiorze muzyki tanecznej i wielu innych nurtów, pomijane były osoby niesłyszące. Od teraz, dzięki znanemu zespołowi disco polo, wszystko się zmienia

Reklama

Branża disco polo, to nieustanny rozwój. Artyści robią wszystko, by przekazać fanom coraz lepszy materiał, aby ci mogli z niego korzystać podczas imprez, podróży autem, czy zwykłego, codziennego funkcjonowania. 

Zobacz również: Pośladki Magdy Narożnej odegrały główną rolę w publikacji. Gorący widok rozpala zmysły!

Do tej pory, w odbiorze muzyki tanecznej i wielu innych nurtów, pomijane były osoby niesłyszące. Od teraz, dzięki znanemu zespołowi disco polo, wszystko się zmienia. 

W teledyskach grupy Mejk, w dolnym rogu, pojawił się tłumacz migowy, dzięki czemu, do grona odbiorców disco polo, dołączają osoby niesłyszące. To niezwykły gest zespołu i przełomowy dzień dla całej branży. O całej pozytywnej akcji, główna wokalista - Elwira Mejk  poinformowała za pośrednictwem swojej facebookowej strony, w poście możemy przeczytać:

„Popatrzcie tylko, co przygotowaliśmy. Wychodząc naprzeciw zwiększeniu dostępności naszych klipów, osobom niesłyszącym i niedosłyszącym, przygotowaliśmy 6 kolejnych, naszych piosenek, w wersjach dla niesłyszących i niedosłyszących. Jak sądzę, to pierwszy taki projekt w Disco Polo. Koniecznie sprawdźcie, jak to wyszło i dajcie znać. 

Prócz tego, jeśli macie wśród swoich znajomych osoby niesłyszące lub niedosłyszące, to koniecznie ten link im podeślijcie. Miłego odbioru.” 

Jest to niebywały krok, który z pewnością przejdzie do historii! Możemy być dumni, że gwiazdy naszego ulubionego gatunku, otwierają się na osoby z niepełnosprawnością i dbają, by także one mogły czerpać radość z ich twórczości!

Zobacz również: Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!
  2. Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!
  3. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  4. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej