Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-08T10:00:00+02:00 Wielki koncert muzyki disco polo już dziś na antenie TVP2 - Lista wykonawców! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/wielki-koncert-muzyki-disco-polo-juz-dzis-na-antenie-tvp2-lista-wykonawcow-1596838702.jpg

Wielki koncert muzyki disco polo już dziś na antenie TVP2 - Lista wykonawców!

Redakcja , 08 Sierpień 2020  10:00
Reklama
Wielki koncert muzyki disco polo już dziś na antenie TVP2 - Lista wykonawców!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Patrząc na listę znakomitych artystów, których usłyszmy podczas koncertu, wejściówki z pewnością rozejdą się, jak przysłowiowe świeże bułec

Reklama

Przed nami kolejna, wielka impreza, na której królować będzie uwielbiane przez większość z nas disco polo! Ogromne wydarzenie i święto muzyki rozrywkowej, zawita do Kielc, gdzie w tamtejszym amfiteatrze Kadzielnia, już dziś - 8 sierpnia odbędzie się Festiwal Muzyki Tanecznej - Szalone Party Marka Sierockiego!

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo zszokowała wszystkich głębokim dekoltem. Fani nie mogą oderwać wzroku!

Na scenie zobaczymy same największe światowe i polskie gwiazdy: Bayer Full, Zenon Martyniuk, Boys, Weekend, Baby Full, Ronnie Ferrari, Power Play, Piękni i Młodzi, Mig, Jorrgus, Extazy, Mejk, Daj to Głośniej, Classic, Camasutra, After Party oraz 2 Unlimited, Dr Alban, F.R.Dawid, Fun Factory!

Całe show rozpocznie się o godzinie 18:30, bilety można nabyć na miejscu oraz przez internet! Należy się spieszyć. Patrząc na listę znakomitych artystów, których usłyszmy podczas koncertu, wejściówki z pewnością rozejdą się, jak przysłowiowe świeże bułeczki!

Jeżeli nie możecie przybyć na miejsce, to na transmisję z wydarzenia zapraszamy do Telewizyjnej Dwójki o godzinie 20:45! Szykuje się wieczór pełen muzycznych atrakcji!

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Legenda disco polo wraca do gry! Wiemy, czym gwiazdor może wykosić swoją konkurencje!
  2. Magda Narożna na ustach wszystkich! Tak kobiecej kreacji świat disco polo jeszcze nie widział!
  3. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!
  4. Wokalistka disco polo w hicie grupy TRUBADURZY! Jak sobie poradziła? Ten występ przejdzie do historii! VIDEO

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej