2023-03-12T21:30:00+01:00 Cała prawda! Sławomir Świerzyński Bayer Full - życie prywatne, kariera i dramatyczne wydarzenia Sławomir Świerzyński z Bayer Full to legenda muzyki disco polo. Czy wiesz, ile ma dzieci, jaką ma żonę i ile ma lat? A może interesują Cię szczegóły porwania syna w 2004 https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-bayer-full---zycie-prywatne-kariera-i-dramatyczne-wydarzeniajpg.jpg Disco-Polo.info

Cała prawda! Sławomir Świerzyński Bayer Full - życie prywatne, kariera i dramatyczne wydarzenia


Sławomir Świerzyński z Bayer Full to legenda muzyki disco polo. Czy wiesz, ile ma dzieci, jaką ma żonę i ile ma lat? A może interesują Cię szczegóły porwania syna w 2004 roku?

Autor: Adam Begier, 12 Marzec 2023  21:30
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull
Cała prawda! Sławomir Świerzyński Bayer Full - życie prywatne, kariera i dramatyczne wydarzenia
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO
 2. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
 3. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!

  Sławomir Świerzyński to postać kultowa w polskiej muzyce disco polo. Jego grupa Bayer Full to jedna z najpopularniejszych formacji tego gatunku, która od lat błyszczy na scenie muzycznej. Jednak życie prywatne lidera zespołu również budzi spore zainteresowanie. Kim jest Sławomir Świerzyński z Bayer Full? Ile ma lat? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

  Zobacz również: Mamy to! Pamiętacie wielki HIT Marcina Millera BOYS "Wolność"?! Tak brzmi oryginał z 1991 roku!

  Sławomir Świerzyński - Bayer Full - Dzieci, żona i porwanie

  Sławomir Świerzyński to przykładny ojciec, który ma dwóch synów, Damiana i Sebastiana, oraz córkę, Nikolę. W 2016 roku jego dzieci założyły zespół Baby Full i kontynuują tradycję disco polo w rodzinie. Lider Bayer Full jest również od lat związany z Renatą Świerzyńską, którą poznał, gdy była jego uczennicą. Choć między nimi jest duża różnica wieku, to ich związek przetrwał ponad 40 lat. W 2004 roku rodzina Świerzyńskich przeżyła dramatyczne chwile, gdy syn Sławomira został porwany. Sprawca zażądał od rodziny okupu, jednak dzięki szybkiej akcji policji chłopak został odnaleziony i nic mu się nie stało.

  Sławomir Świerzyński - Bayer Full - Wiek, konie i majątek

  Sławomir Świerzyński urodził się 15 października 1961 roku, co oznacza, że w 2023 roku będzie obchodził 62 urodziny. Lider Bayer Full uwielbia muzykę, ale w wolnych chwilach spędza czas z końmi. Ma własną stadninę i zawsze podkreślał, że konie od dawna są w jego rodzinie.

  Grupa Bayer Full przez wiele lat działalności zarobiła mnóstwo pieniędzy. Niewątpliwie lider zespołu jest zamożny, jednak dokładna kwota jego majątku pozostaje tajemnicą.

  Sławomir Świerzyński - Bayer Full - Kariera i wykształcenie

  Sławomir Świerzyński rozpoczął swoją karierę muzyczną w 1984 roku, gdy założył zespół Bayer Full. Od tamtego czasu grupa wydała 19 autorskich płyt sprzedanych w łącznym nakładzie ponad 16 milionów kopii. Co ciekawe, w 1997 roku jako jedyny zespół tego nurtu muzyki nagrał płytę z piosenkami religijnymi. Jednak kariera Sławomira Świerzyńskiego to nie tylko muzyka. Artysta wielokrotnie próbował dostać się do Sejmu z listy PSL.Wiele osób interesuje się również wykształceniem lidera Bayer Full. Okazuje się, że Świerzyński jest absolwentem technikum w Kaliszu i jest dyplomowanym technikiem budowy fortepianów.

  Sławomir Świerzyński - Bayer Full - Rozwód

  Internauci często wpisują również w wyszukiwarkę słowo rozwód, szukając informacji na temat Sławomira Świerzyńskiego. Należy jednak podkreślić, że artysta nie był w życiu prywatnym dotknięty rozwodem. Jego długoletni związek z Renatą Świerzyńską przetrwał wiele lat i nadal jest silny.

  Sławomir Świerzyński to postać niezwykle barwna i ciesząca się wielką popularnością w Polsce. Jego kariera muzyczna jest imponująca, a życie prywatne budzi zainteresowanie. Lider Bayer Full to przykładny ojciec, miłośnik koni i zamożny człowiek. Jego polityczne ambicje nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, jednak wciąż pozostaje jednym z najważniejszych przedstawicieli nurtu disco polo.


  Bayer Full - Za zdrowie mądrych żon

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielki hicior disco polo z 1994 roku"Jezioreczko" znów na fali! Genialna premiera grupy Boys!
  2. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
  3. Festiwal Disco Ostróda 2024: Nie Przegap Promocji na Bilety!
  4. "Impreza na całego" z Mr Sebii i Systematic – Gorący premiera disco polo
  5. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
  6. Uszkodzony Banknot – Co Dalej? Praktyczny Poradnik
  7. Głogów Małopolski zaprasza na muzyczne święto: Zenek Martyniuk i Budka Suflera na żywo!
  8. Polacy GO kochają?! Król Latino Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie