2020-05-22T16:45:00+02:00 Wielki koncert gwiazd disco polo. Tym razem do obejrzenia na żywo! Całe wydarzenie poprowadzi Norbert Bieńkowski, prezenter radiowy i telewizyjny! Na scenie nie zabraknie popularnych gwiazd https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/wielki-koncert-gwiazd-disco-polo-tym-razem-do-obejrzenia-na-zywo-1590007094.jpg Disco-Polo.info

Wielki koncert gwiazd disco polo. Tym razem do obejrzenia na żywo!


Całe wydarzenie poprowadzi Norbert Bieńkowski, prezenter radiowy i telewizyjny! Na scenie nie zabraknie popularnych gwiazd

Autor: Goliat, 22 Maj 2020  16:45
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Wielki koncert gwiazd disco polo. Tym razem do obejrzenia na żywo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
 2. II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Barcja" - Wielka Impreza w Bartoszycach!
 3. Zarobki Gwiazd Disco Polo: Ile Warty Jest Jeden Koncert? Imponujące kwoty przyprawiają o zawrót głowy!
Reklama

Tęsknota za bezpośrednimi występami gwiazd disco polo, osiągnęła największe możliwe rozmiary. Koncerty artystów muzyki tanecznej, choć zawsze były na wyciągnięcie ręki, teraz są tak odległe i niemożliwe do zrealizowania.

Zobacz również: Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!

Tym razem wszystko chociaż na chwilę i w wirtualnej rzeczywistości, wróci do normy. 29.05.2020r. odbędzie się streamingowy koncert gwiazd disco polo, pod nazwą „Rozśpiewany piątek disco polo”. Siedem zespołów z naszej roztańczonej branży, poprzez internetowy przekaz online, połączy się muzycznie i charyzmatycznie ze swoimi ukochanymi fanami.

Camasutra, Markus P, Etna, Red Queen, Zajefajni, Toskańsky oraz Arleta...ci artyści sprawią, że wszyscy choć na kilkadziesiąt minut zapomnimy o wirusie i oddamy swoją imprezową naturę pod batutę najbardziej popularnych wykonawców disco w Polsce.

Całe wydarzenie poprowadzi Norbert Bieńkowski, prezenter radiowy i telewizyjny. Niezwykle taneczne wydarzenie w piątek 29 maja o godzinie 20:00.

Transmisja z tej szalonej zabawy na kanale YouTube radia Vox FM. Nie może Was zabraknąć. Ten koncert, to milowy krok w powrocie do discopolowej normalności!

Imprezę poleca portal disco-polo.info

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Żona króla disco polo Danuta Martyniuk w „Tańcu z gwiazdami”? Żona Sławomira nie szczędzi Jej pochwał!
 2. Żona Jacka Kurskiego oskarża nową władzę o wstydzenie się polskości?! Powód? Brak Disco Polo w TVP
 3. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
 4. Przerobił Tuwima na Disco Polo! Hit?! 4Ever zaskakuje premierą 'Dwa Michały Fani "Absolutny przebój"
 5. Znani producenci przerobili znany hit "Bo z dziewczynami"! Jak brzmi w takiej wersji disco polo?!
 6. Wypadek zespołu Playboys podczas powrotu z koncertu - co się wydarzyło?
 7. Nowy singiel Justyny Lubas "Dramy" zatrzęsie rynkiem disco polo?! Gwiazda nie kryje zadowolenia - to będzie najlepsza premiera?!
 8. Ostróda 2024: Powrót Stolicy Muzyki Disco Polo!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie