2023-12-03T19:49:00+01:00 Wielki hicior w nowej wersji od Magik Band pt. "Szalejesz Dziewczyno"! Magik Band w nowej wersji hitu 'Szalejesz Dziewczyno'. Łukasz Mikulski odświeża klasyk disco polo z energią i świeżym brzmieniem https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-hicior-w-nowej-wersji-od-magic-band-pt-szalejesz-dziewczynojpg.jpg

Wielki hicior w nowej wersji od Magik Band pt. "Szalejesz Dziewczyno"!

Autor: Adam Begier , 03 Grudzień 2023  19:49
Wielki hicior w nowej wersji od Magik Band pt.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Magik Band w nowej wersji hitu 'Szalejesz Dziewczyno'. Łukasz Mikulski odświeża klasyk disco polo z energią i świeżym brzmieniemReklama

  Reklama

  Disco polo, gatunek muzyczny, który od lat bawi i porusza serca Polaków, ma swoich niekwestionowanych ambasadorów. Jednym z nich jest zespół Magik Band, który postanowił przypomnieć publiczności hit "Szalejesz Dziewczyno", klasyczny utwór grupy Baciary. Lider zespołu, Łukasz Mikulski, przygotował własną interpretację tej piosenki, wprowadzając świeże, taneczne brzmienie.

  Odświeżony utwór to mieszanka nostalgii i nowoczesności. Pierwotna wersja "Szalejesz Dziewczyno" od Baciary zdobyła serca słuchaczy swoją prostotą i żywiołowością. Teraz, w aranżacji Magik Band, utwór zyskuje zupełnie nowe oblicze - jest dynamiczny, pełen energii, a zarazem zachowuje charakterystyczną dla disco polo melodyjność.

  Łukasz Mikulski i Magik Band - nowe życie klasyków

  Łukasz Mikulski, jako lider Magik Band, jest znany z umiejętności łączenia tradycyjnych brzmień disco polo z nowoczesnymi aranżacjami. Jego najnowsze dzieło, "Szalejesz Dziewczyno", jest tego doskonałym przykładem. Wersja Magik Band zachowuje ducha oryginału, jednocześnie wprowadzając elementy, które sprawiają, że utwór świetnie wpisuje się w współczesne trendy muzyczne.

  Taka adaptacja klasycznego utworu to nie tylko hołd dla jego oryginalnych twórców, ale także sposób na przedstawienie go nowemu pokoleniu słuchaczy. Magik Band, dzięki swojemu unikalnemu podejściu, udowadnia, że disco polo to gatunek żywy, zdolny do ewolucji i ciągle popularny wśród różnych grup wiekowych.

  Nowa wersja "Szalejesz Dziewczyno" to idealna propozycja na letnie imprezy, wesela czy domówki. Jej rytmiczność i łatwość zapamiętania sprawiają, że każdy chce do niej tańczyć. To również doskonała okazja, by przypomnieć sobie czasy, kiedy oryginalna wersja utworu po raz pierwszy podbiła listy przebojów.

  Łukasz Mikulski i Magik Band raz jeszcze udowadniają, że disco polo to gatunek, który potrafi się odnaleźć w każdej epoce. Ich interpretacja "Szalejesz Dziewczyno" to nie tylko hołd dla przeszłości, ale także zaproszenie do wspólnego świętowania teraźniejszości przy dźwiękach ponadczasowej muzyki.

  Reklama

  Magic Band - Szalejesz Dziewczyno (Cover)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  2. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  3. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  4. Ślub managera gwiazd muzyki tanecznej! Wojtek Woner i Agata Siek razem na ślubnym kobiercu
  5. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  6. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  7. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  8. Mega petarda: Nowość Spontan - Bluza!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie