Reklama
Polecamy


Reklama

Wesele bez disco polo?! Goście prosili o ten kawałek wielokrotnie! | Nowy hit wesel?! | VIDEO

2018-10-17T15:30:00+02:00 Wesele bez disco polo?! Goście prosili o ten kawałek wielokrotnie! | Nowy hit wesel?! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/wesele-bez-disco-polo-goscie-prosili-o-ten-kawalek-wielokrotnie-nowy-hit-wesel-video-1539778625.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

A czy Wam utwór "Zostań moją żoną" przypadł do gustu?

Reklama

Ogromna ilość zespołów w świecie disco polo zaczynała swoją karierę od imprez okolicznościowych w tym głównie wesel. Bardzo podobnie jest w przypadku zespołu Pozytywnie Albo Wcale. Grupa cieszy się sporym zainteresowaniem, czego efektem jest m.in zapełniony kalendarz i napięty grafik na wiele miesięcy do przodu.

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Nie ma się czego wstydzić, zbieramy tutaj potrzebne doświadczenie - przyznał redakcji Szymon Samulak - wokalista i lider formacji. - Zarabiamy tak na chleb, a przy okazji super czujemy się bawiąc ludzi. A bawić mamy nadzieję, że potrafimy - co pokazuje popularność ich nowości "Zostań moją żoną"! - O ten kawałek proszono nas sobotniej nocy 5 razy! Nie odmawiamy - gramy!

A czy Wam utwór "Zostań moją żoną" przypadł do gustu? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jej profil jest jednym z najgorętszych w sieci! Wokalistka disco polo zachwyca swoją kobiecością!
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.