Reklama
Polecamy


Reklama

"Zrobię dobrze Ci" - kontrowersyjna premiera podbija rynek disco polo!

2019-06-30T19:02:00+02:00 "Zrobię dobrze Ci" - kontrowersyjna premiera podbija rynek disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/zrobie-dobrze-ci-kontrowersyjna-premiera-podbija-rynek-disco-polo-1561890190.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Koniecznie posłuchajcie niezwykłej nowości!

Reklama

Formacja disco polo nie przestaje zaskakiwać. Ich muzyczne propozycje spotykają się z coraz większym i bardziej pozytywnym odbiorem. Przesłuchajcie, co tym razem proponuje grupa Pozytywnie albo Wcale.

Zobacz również: Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!

Zespół ponownie zaskoczył swoich wiernych fanów. W ostatnim czasie w sieci pojawiła się ich najnowsza propozycja, która została zatytułowana „A gdy przyjdzie noc”. Jego poprzednia propozycja „Wyjdź stąd, tam są drzwi” była bardzo kontrowersyjna. Teledysk do utworu wywołał wielką burze wśród internautów. Widok zrozpaczonego wokalisty disco polo nie należy do codzienności.

Muzycy w swoich teledyskach raczej występują w roli amantów, niekiedy zakochanych w sobie. Młody artysta z zespołu Pozytywnie albo Wcale, Szymon złamał ten schemat i tym samym zyskał w oczach fanów disco polo. Tym razem jego muzyczna nowość jest nieco inna od „Wyjdź stąd, tam są drzwi”.

Piosenka pt. „A gdy przyjdzie noc” jest niezwykle bezpośrednia, szybka i przyjemna dla ucha. Wokalista otworzył się na świat i nie wstydzi się śpiewać, że marzy o kobiecie z długimi włosami do pasa i nogami do nieba.

Zobacz również: Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!

Czyżby szykował się hit 2019?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  3. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.