2019-06-30T19:02:00+02:00 "Zrobię dobrze Ci" - kontrowersyjna premiera podbija rynek disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/zrobie-dobrze-ci-kontrowersyjna-premiera-podbija-rynek-disco-polo-1561890190.jpg

"Zrobię dobrze Ci" - kontrowersyjna premiera podbija rynek disco polo!

Redakcja , 30 Czerwiec 2019  19:02
"Zrobię dobrze Ci" - kontrowersyjna premiera podbija rynek disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Koniecznie posłuchajcie niezwykłej nowości!

Reklama

Formacja disco polo nie przestaje zaskakiwać. Ich muzyczne propozycje spotykają się z coraz większym i bardziej pozytywnym odbiorem. Przesłuchajcie, co tym razem proponuje grupa Pozytywnie albo Wcale.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!

Zespół ponownie zaskoczył swoich wiernych fanów. W ostatnim czasie w sieci pojawiła się ich najnowsza propozycja, która została zatytułowana „A gdy przyjdzie noc”. Jego poprzednia propozycja „Wyjdź stąd, tam są drzwi” była bardzo kontrowersyjna. Teledysk do utworu wywołał wielką burze wśród internautów. Widok zrozpaczonego wokalisty disco polo nie należy do codzienności.

Muzycy w swoich teledyskach raczej występują w roli amantów, niekiedy zakochanych w sobie. Młody artysta z zespołu Pozytywnie albo Wcale, Szymon złamał ten schemat i tym samym zyskał w oczach fanów disco polo. Tym razem jego muzyczna nowość jest nieco inna od „Wyjdź stąd, tam są drzwi”.

Piosenka pt. „A gdy przyjdzie noc” jest niezwykle bezpośrednia, szybka i przyjemna dla ucha. Wokalista otworzył się na świat i nie wstydzi się śpiewać, że marzy o kobiecie z długimi włosami do pasa i nogami do nieba.

Zobacz również: Popularne małżeństwo disco polo z wielką niespodzianką dla fanów! To będzie HIT?!

Czyżby szykował się hit 2019?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Specjalny występ Marcina Millera w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”
  2. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  3. Widok artystki disco polo rzuca na kolana! Takich scen w łóżku jeszcze nikt nie widział!
  4. Popularna grupa disco polo właśnie zmieniła skład. Nikt tego nie przewidział!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama