Reklama


Reklama

Polała się krew! Artysta disco polo udostępnił przerażający materiał!

2019-10-28T20:56:00+01:00 Polała się krew! Artysta disco polo udostępnił przerażający materiał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/polala-sie-krew-artysta-disco-polo-z-przerazajacym-teledyskiem-1571994890.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Artyści,w wielu przypadkach stawiają na kreatywność. Jednak nie zawsze jest śmiesznie i kolorowa. Tym razem polała się krew

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że disco polo to jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Nie bez powodu, gdyż tworzą go artyści, którzy w wielu przypadkach stawiają na kreatywność. Jednak nie zawsze jest śmiesznie i kolorowa. Tym razem polała się krew!

Zobacz również: Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!

Na te chwile nie ma innego nurtu muzycznego, który mógłby być konkurencją dla muzyki tanecznej pod względem popularności i ilości premier. Ilość nowości, które napływają każdego dnia w branży disco polo są kolosalne.

Artyści nie spoczywają ani na moment. Dowodem na to jest chociażby formacja Pozytywnie albo Wcale. Grupa słynie z bardzo kontrowersyjnych utworów, którymi podbili rynek disco polo.

Do tych najbardziej popularnych zalicza się kawałki takie, jak „A gdy przyjdzie noc” , „Wyjdź stąd” i „Blondyna” , „Buzi daj”. W ostatnim czasie, zespół Pozytywnie albo Wcale pracował nad najnowszym utworem, który został zatytułowany „Co zrobić mam”.

W sieci możemy już podziwiać zwiastun, który zapowiada się bardzo obiecująco. Patrząc wstecz, można stwierdzić, że w branży disco polo takiej propozycji jeszcze nie było.

Piosenka zapowiada się bardzo mrocznie i nieco przerażająco. Nie bez powodu premiera teledysku została zaplanowana w Halloween.

Kto czeka razem z nami?

Zobacz również: Czadoman publicznie wykonał test na Covid-19. Wynik nie pozostawia złudzeń. Artysta chciał odwiedzić mamę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  2. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  3. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.