2024-02-05T12:04:00+01:00 Weekend pełen rytmów: Otwarcie centrów przesiadkowych w Zabrzu z gwiazdami disco polo i muzyki latino! Już Wyjątkowe koncerty Skolima, Verby i Matta Palmera z okazji otwarcia centrów przesiadkowych w Zabrzu. 8-9 lutego, muzyka latino i pop https://disco-polo.info/uploads/news/weekend-pelen-rytmow-otwarcie-centrow-przesiadkowych-w-zabrzu-z-gwiazdami-disco-polo-i-muzyki-latinojpg.jpg Disco-Polo.info

Weekend pełen rytmów: Otwarcie centrów przesiadkowych w Zabrzu z gwiazdami disco polo i muzyki latino! Już 8 i 9 lutego Skolim Verba i Matt Palmer!


Autor: Goliat, 05 Luty 2024  12:04
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wyjątkowe koncerty Skolima, Verby i Matta Palmera z okazji otwarcia centrów przesiadkowych w Zabrzu. 8-9 lutego, muzyka latino i pop

Weekend pełen rytmów: Otwarcie centrów przesiadkowych w Zabrzu z gwiazdami disco polo i muzyki latino! Już 8 i 9 lutego Skolim Verba i Matt Palmer!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Nowość od Avangarde! „Tak już na zawsze” zdobywa tysiące wyświetleń i robi furorę w disco polo
  2. Fani oszaleli! Marta Konopla w czarnym body i szpilkach – wygląda obłędnie
  3. PREMIERA Zespół MIG w nowej odsłonie! „Niebo jest tu blisko” zaskakuje teledyskiem i nową wersją hitu
Reklama

    Zabrzańskie centra przesiadkowe otwierają się dla mieszkańców z wielkim rozmachem. W nadchodzący weekend, 8 i 9 lutego, mieszkańcy miasta oraz goście będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowych koncertach, które uświetnią uruchomienie dwóch nowych centrów przesiadkowych.

    Czwartkowe latino z Skolim w Rokitnicy

    Już w czwartek, 8 lutego, mieszkańcy Zabrza oraz okolic będą mogli poczuć latynoskie rytmy na żywo. Na scenie w Rokitnicy zaprezentuje się Skolim, artysta znany na scenie muzyki latino. Jego hit "Wyglądasz idealnie" zgromadził ponad 150 milionów wyświetleń na YouTube, a kolejny, nie mniej popularny utwór "Nie dzwoń do mnie mała", może poszczycić się blisko 57 milionami wyświetleń. Koncert rozpocznie się o godzinie 16:00 przy ul. Krakowskiej/ul. Ofiar Katynia.

    Piątkowe granie z Verba i Mattem Palmerem

    Następnego dnia, 9 lutego, emocje muzyczne przeniosą się do centrum miasta. W piątek z okazji otwarcia centrum przesiadkowego "Centrum", zlokalizowanego przy ul. Goethego, swoje talenty zaprezentują muzycy z grupy VERBA, którzy zdobyli serca fanów muzyki pop, oraz Matt Palmer, artysta specjalizujący się w muzyce latino. Podobnie jak dzień wcześniej, impreza rozpocznie się o godzinie 16:00.

    Te dwa dni to nie tylko okazja do świętowania otwarcia nowych centrów przesiadkowych, ale także wspaniała możliwość doświadczenia wyjątkowej atmosfery koncertowej i wspólnego celebrowania muzyki. Wszystkich miłośników dobrej zabawy i rytmów disco polo oraz latino serdecznie zapraszamy! Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by razem świętować te muzyczne chwile w sercu Zabrza.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Jakub Urbański z żoną w romantycznym ujęciu! Fani zachwyceni miłością gwiazdy disco polo

    Reklama

    Matt Palmer, Miły Mo - Chce tu Być

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Zakończyły działalność w zespole Szpilki! Założyły nowy! Wiemy jak będzie się nazywał projekt Klaudi, Mileny oraz Marleny (Ex Szpilki)
    2. Walentynkowa składanka disco polo 2025! Największe hity o miłości w jednym miejscu
    3. Topky i Łobuzy ponownie łączą siły! Szykuje się nowy hit disco polo?
    4. Nowa piosenka Niezapomnianej „Jeden Taniec” to hit? Posłuchajcie
    5. Muzyk disco polo Łukasz Wnuk nagle zaginął. Po kilku dniach wyznał szokującą prawdę
    6. Marcin Miller Boys oskarżony o kradzież wielkiego przeboju?! Mamy wypowiedź gwiazdy!
    7. Nowa wersja przeboju Akcent Zenona Martyniuka ”Kołysanka dla ukochanej” od Arka Kopaczewskiego!
    8. Kokardeczka na szczycie! To musiało się zdarzyć! Babka i Suchar świętują!
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły