Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-02-14T13:54:00+01:00 Walentynki z disco-polo.info | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/02/Walentynki-disco-polo-info.jpg
Reklama

Walentynki z disco-polo.info | VIDEO

Redakcja , 14 Luty 2017  13:54
Walentynki z disco-polo.info | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Walentynki to szczególny dzień, w którym potocznie mówiąc miłość kwitnie. I chociaż wielu uważa, że uczucia powinniśmy okazywać swoim bliskim, ukochanym osobom przez cały rok to właśnie na 14 lutego przypada moment kulminacyjny.   Czerwone se...

Reklama

Walentynki to szczególny dzień, w którym potocznie mówiąc miłość kwitnie. I chociaż wielu uważa, że uczucia powinniśmy okazywać swoim bliskim, ukochanym osobom przez cały rok to właśnie na 14 lutego przypada moment kulminacyjny.

 

Czerwone serduszka, bombonierki, kwiatki, pluszaki, słodkie podarunki i nastrojowe ballady – te aspekty zdecydowanie wiodą prym w święto zakochanych, które przez wielu ludzi jest różnie odbierane.

 

Z racji, że nasi artyści o miłości mają wiele do powiedzenia postanowiliśmy dowiedzieć się, jaki jest ich stosunek do tego dnia i zapytaliśmy ich m.in. o romantyczne miejsca w Polsce i na świecie oraz o oryginalny pomysł na prezent. Okazuje się, że co niektórzy sami nie wierzyli w moc swojej kreatywności. Ponadto postanowiliśmy dowiedzieć się, czy Walentynki to dobry dzień na wyznawanie miłości. Zdania były podzielone. 

 
W filmie zobaczycie m.in. Mig, Playboys, Long & Junior, Soleo, Power Boy, Andre, Stereo, Gesek oraz Defis.

 

Zobaczcie video.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zaskakująca premiera utworu disco polo! Przy tym kawałku braknie Wam tchu na parkiecie!
  2. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  3. Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!
  4. To już oficjalnie! Popularna gwiazda disco polo rozstaje się z fanami! Zakończyła ważny etap życia!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej