2021-07-14T17:00:00+02:00 Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem K https://disco-polo.info/uploads/news/wakacyjna-trasa-dwojki-polaczyla-sie-z-popularnym-festiwalem-kultury-romskiej-to-bedzie-wielkie-swieto-muzyki-cyganskiej-i-disco-polopng.png

Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!

Redakcja , 14 Lipiec 2021  17:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Widzowie zobaczą ponad trzygodzinne widowisko, podczas którego wystąpią takie gwiazdy jak: Bayer Full, Mejk, Andre, Classic, Tobi King, Dziani, Andrzej Koziński, Don Vasyl, Elza, Paulla, i wielu innych!

Reklama

Program imprezy jest naprawdę bogaty, a liczba wykonawców robi ogromne wrażenie!

Zobacz również: Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!

PLEJADA GWIAZD PODCZAS WAKACYJNEJ TRASY DWÓJKI

Wakacyjna Trasa Dwójki to uwielbiany cykl koncertów, który w każdą niedzielę gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Na scenie zobaczyć można prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki, wśród których nie brakuje także przedstawicieli disco polo.

To już czwarta odsłona tegorocznej trasy Dwójki. Uwielbiana impreza tym razem zawita do Płocka, gdzie 18 lipca odbędzie się kolejna wielka muzyczna uczta! Organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek, które sprawią, że tego wieczoru nikt nie będzie narzekał na nudę!

Tym razem będą aż dwie okazje do świętowania! W ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędzie się w płockim amfiteatrze także Międzynarodowy Festiwal Kultury Romów, który w tym roku został przeniesiony z Ciechocinka. Zapowiada się zatem prawdziwa kumulacja dobrej rozrywki!

Reklama

WAKACYJNA TRASA DWÓJKI - LISTA WYKONAWCÓW

Program imprezy jest naprawdę bogaty, a liczba wykonawców robi ogromne wrażenie! Widzowie zobaczą ponad trzygodzinne widowisko, podczas którego wystąpią takie gwiazdy jak: Bayer Full, Mejk, Andre, Classic, Tobi King, Dziani, Andrzej Koziński, Don Vasyl, Elza, Paulla, i wielu innych! Tego nie można przegapić!

Podczas imprezy odbędzie się prapremierowe wykonanie najnowszej piosenki duetu Mejk & Don Vasyl - “Kolorowe suknie”! Warto dodać, iż nie będzie to jedyna niespodzianka, która zaskoczy wszystkich. Organizatorzy mają bowiem jeszcze wiele asów w rękawie!

TRANSMISJA 'NA ŻYWO' 

Fani, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście w Płocku, nie mają powodów do zmartwień. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi oczywiście TVP2! Start imprezy o godzinie 20:00!

Zobacz również: Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  2. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  3. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  4. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  5. W sieci zawrzało! Marcin Miller BOYS i Patrycja Runo odświeżyli kompozycję znanego zespołu disco polo, który obchodził 40-lecie działalności!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  7. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  8. Śliczna wokalistka disco polo zachwyciła kuszącym strojem i makijażem! Fani nie poznali Małgosi Camasutra
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami