2020-02-20T18:16:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo szczęśliwie zakochany! Awantury im nie straszne! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/snajprzystojniejszy-wokalistka-disco-polo-pewny-swojej-milosci-1582031156.jpg

Uwielbiany wokalista disco polo szczęśliwie zakochany! Awantury im nie straszne!

Redakcja , 20 Luty 2020  18:16

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Uwielbiany wokalista disco polo szczęśliwie zakochany! Awantury im nie straszne!
Źródło zdjęć: facebook.com/marek.lemieszek.1
Reklama

Para jest pewna, że równie mocno, co zgodne charaktery, ich miłość spaja dom. – Dostaliśmy go w prezencie ślubnym od mojego taty.

Reklama

Taka miłość zdarza się wyjątkowo rzadko. Marek Lemieszek, lider grupy News, i jego żona Beata są już dziewięć lat po ślubie, a nie przydarzyła im się jeszcze żadna poważniejsza awantura.

Zobacz również: Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!

Nie ma się o co kłócić. Mam piękną, mądrą i wyrozumiałą żonę. Chętnie posłucham jej zdania na każdy temat. W sytuacjach, kiedy się różnimy opiniami, wzajemnie przedstawiamy swoje argumenty i zawsze udaje nam się osiągnąć kompromis – wyjaśnia gwiazdor.

Piosenkarz i jego małżonka połączyli siły również w sprawach zawodowych. Dobrze zorganizowana i zaradna Beata już od lat jest menadżerką wokalisty. – Nie wyobrażam sobie, by ktoś obcy lepiej zajął się naszymi finansami – podkreśla Marek.

Łączy ich tak wiele

Para jest pewna, że równie mocno, co zgodne charaktery, ich miłość spaja dom. – Dostaliśmy go w prezencie ślubnym od mojego taty. Wszystko urządziliśmy po swojemu i razem zaplanowaliśmy naszą wielką dumę – ogród, o który teraz wspólnie dbamy – opowiada wokalista. Wysiłki pary zostały już rok temu nagrodzone srebrnym medalem w konkursie na najładniejszy ogród w gminie Michów.

W tym roku liczą na pierwsze miejsce. W wolnym czasie Marek i Beata zwiedzają świat. – Trzeba się nacieszyć życiem we dwoje, dopóki nie mamy dzieci. Wtedy pojawią się nowe obowiązki – mówi autor takich przebojów, jak: „Laleczka” i „W głowie zawroty”. Już niedługo fani muzyki disco polo mogą spodziewać się kolejnego hitu w wykonaniu piosenkarza.

– Pod koniec lutego zaprezentujemy światu nowy utwór „Cukiereczek”. Zdjęcia do teledysku skończyliśmy realizować w połowie lutego. Na planie wystąpiła śliczna modelka – Aleksandra Ligęza Jukowska – zdradza artysta. Na szczęście Beata może być spokojna o wierność Marka.

Zobacz również: Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!

Dobrze wie, że wokalista jest tak w nią zapatrzony, iż żadna inna nie ma szans!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  2. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  3. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  4. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  5. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  6. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami