Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo ma poważny problem! Ból daje mu się we znaki po każdym koncercie!

2019-02-21T18:38:00+01:00 Uwielbiany wokalista disco polo ma poważny problem! Ból daje mu się we znaki po każdym koncercie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/uwielbiany-wokalista-disco-poloma-powazny-problem-bol-daje-mu-sie-we-znaki-po-kazdym-koncercie-1550750721.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Od kilku miesięcy wokalista boryka się z poważnym problemem!

Reklama

Ogromna ilość koncertów, jeszcze większa liczba przejechany kilometrów musi kiedyś się odbić na zdrowiu. Od kilku miesięcy na problem ze zdrowiem narzeka uwielbiany wokalista disco polo Karol Zawrotniak - lider zespołu Defis.

Zobacz również: Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!

Sympatyczny i niezwykle przyjacielski wokalista disco polo na swoim koncie ma takie przeboje jak "Róże", czy "Niespotykany kolor". Oprócz tego, że kocha muzykę i co tydzień gra mnóstwo koncertów uwielbia sport, a dokładnie piłkę nożną. Kilka miesięcy temu podczas meczu piłkarskiego nadwyrężył kolano.

Delikatny ból przerodził się w ogromny. Karol mimo zabiegów rehabilitacyjnych ciągle narzeka na ból. Po każdym koncercie ból się nasila tym bardziej, że wokalista disco polo jest dość aktywny na scenie. 

Niestety nie wiadomo dlaczego ból cały czas się utrzymuje i sprawia duży dyskomfort wokaliście disco polo. Mimo usilnych prób i leczenia Karol non stop ma problem z kolanem. 

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że problemy za chwilę miną.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pasja Pauli Karpowicz (Top Girls) wprawia w osłupienie i zachwyt wszystkich fanów disco polo!
  2. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  3. Magda Narożna poszła do pracy! Gwiazda disco polo miała już dość jesiennej chandry!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.