Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-02-20T13:00:00+01:00 Przepiękne wykonanie hitu disco polo! Wokalista disco polo pokazał wielką klasę! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/przepieknie-wykonanie-hitu-disco-polo-wokalista-disco-polo-pokazal-wielka-klase-1550579241.jpg
Reklama

Przepiękne wykonanie hitu disco polo! Wokalista disco polo pokazał wielką klasę!

Redakcja , 20 Luty 2019  13:00
Przepiękne wykonanie hitu disco polo! Wokalista disco polo pokazał wielką klasę!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Przeżyjmy to jeszcze raz! Defis i "Róże"!

Reklama

Największa muzyczna impreza walentynkowa bez wątpienia miała miejsce w Opolu! To właśnie tam najwybitniejsi artyści disco polo zagrali swoje gorące i ponadczasowe przeboje dla wszystkich zakochanych w Dzień Singla!

Wśród nich znalazł się również lider zespołu Defis, Karol Zawrotniak. Wokalista zawrócił fanom w głowie swoim utworem "Róże". W szczególności przedstawicielkom płci pięknej. Bez znaczenia panna, czy mężatka. Gdy na scenie pojawiła się formacja Defis, a lider zaczął śpiewać, to niejednej kolana zmiękły i na sercu zaczął się tlić wielki ogień.

Karol Zawrotniak zdecydowanie należy do grupy mężczyzn, którzy są utalentowani muzycznie, ale i również został obdarowany niezwykłą, buntowniczą urodą. Jest marzeniem każdej nastolatki, która pewnie utożsamia się z piosenką "Czy Ty weźmiesz ze mną ślub". Młody wokalista cieszy się niemałym powodzeniem. Jego utwory są niezwykle przyjazne dla ucha i bardzo energiczne. Szybko zapadają w pamięci. Wśród fanów disco polo nie ma osoby, która nie znałaby jego utworu "Niespotykany kolor" czy też "Tak bardzo tego chcę". Kariera grupy Defis nabrała zawrotnego tempa tuż po udziale w programie Disco Star. Wiedzieli, że życie to nie bajka, ale może być jak piękny film.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!

Panowie nie spoczęli na laurach, co pozwoliło im wykorzystać szansę od losu w 100 %. Wokalista jest przykładem człowieka, który potrafi marzyć, ale i wie, że marzeniom trzeba pomóc, bo same się nie spełnią. Karolowi się udało. Od dziecka wiedział, że chce zostać piosenkarzem i wywoływać radość na twarzy ludzi poprzez jego piosenki. Młodość rządzi się swoimi prawami i nie ma rzeczy niemożliwych. Jak myślicie, czym w kolejnych miesiącach zaskoczy nas energiczny zespół Defis?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hojne serce Marcina Millera! Gwiazdor disco polo wspiera potrzebujących!
  2. Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!
  3. Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!
  4. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej