Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-12-08T15:25:00+01:00 Dwóch gigantów disco polo przy jednym stole! Marcin Miller skusi się na nowy projekt? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/dwoch-gigantow-disco-polo-przy-jednym-stole-marcin-miller-skusi-sie-na-nowy-projekt-1544222101.jpg
Reklama

Dwóch gigantów disco polo przy jednym stole! Marcin Miller skusi się na nowy projekt?

Redakcja , 08 Grudzień 2018  15:25
Dwóch gigantów disco polo przy jednym stole! Marcin Miller skusi się na nowy projekt?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ostatnie działania muzyczne Marcina Miller z grupy Boys odbijają się szerokim echem wśród fanów tej muzyki. Czy artysta skusi się na nowy projekt

Reklama

Popularność muzyki disco polo na przestrzeni ostatnich lat niesamowicie wzrosła. Na rynku muzycznym pojawiło się wielu nowych artystów, którzy swoimi działaniami pragną zwrócić na siebie uwagę i zyskać zainteresowanie odbiorców. Wśród liderów tego gatunku zdecydowanie króluje Marcin Miller. Wokalista grupy Boys przez wielu fanów nazywany jest królem tej muzyki.

W ciągu ostatnich lat artysta podjął się kilku nowych projektów, w tym duetów. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się produkcja powstała z wokalistą grupy Defis, Karolem Zawrotniakiem. Artyści oprócz tego, że znają się zawodowo, przyjaźnią się. Jak to kiedyś w rozmowie z naszą redakcją przyznał Miller, Karol to fajny i sumienny chłopak, który zna się na tym co robi. Ostatnio panowie spotkali się na wspólnym obiedzie. Czyżby myśleli o kolejnym wspólnym projekcie?

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo - Czadoman schudł w miesiąc 10 kg! Artysta zdradził szczegóły niezwykłej metamorfozy!

Karol Zawrotniak to artysta młodego pokolenia, który z impetem podbił rynek muzyczny. W branży wyróżnia się oryginalnym wokalem i niesamowitymi umiejętnościami, które na wielu płaszczyznach owocują sukcesami. Być może artyści spotkali się wyłącznie towarzysko , co nie oznacza, że w przyszłości nie zdecydują się na kolejny duet.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera grupy Calibra! To nie moja wina - śpiewają artyści disco polo!
  2. Co się stało z twarzą Magdy Narożnej?! Szokująca fotografia obiegła sieć!
  3. Przepiękna gwiazda zespołu Top Girls zachwyca w internecie. Zmysłowe zdjęcia zwalają z nóg!
  4. Nowość od legendarnego artysty disco polo! Czy romantyczna produkcja podbije muzyczny rynek?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej