Reklama


Reklama

Uwielbiany gwiazdor disco polo prosi o pomoc! Trwa rozpaczliwa walka o życie Sary!

2019-10-24T15:30:00+02:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo prosi o pomoc! Trwa rozpaczliwa walka o życie Sary! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/uwielbiany-gwiazdor-disco-polo-prosi-o-pomoc-trwa-rozpaczliwa-walka-o-zycie-sary-1571914457.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/groups/1618676601610830/photos/
Reklama


Życie gwiazd

Takiego scenariusza nikt nie przewidział! Trwa walka o życie Sary. Uwielbiany wokalista disco polo apeluje o pomoc

Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo prosi o pomoc dla Sary! Tego nikt nie był wstanie przewidzieć! We wrześniu ub.r. u 6-cio letniej Sary Popielarskiej z Nieżychowa w województwie Wielkopolskim zdiagnozowano nowotwór – glejaka IV stopnia! Niestety, lekarze w Polsce nie byli już w stanie nic więcej zrobić.

Mimo wielu prób leczenia, rokowania były bardzo złe. Rodzice dziewczynki zdecydowali się wziąć sprawy we własne ręce i zorganizowali leczenie poza granicami naszego kraju - w Meksyku.

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

TRWA ROZPACZLIWA WALKA O ŻYCIE SARY!

– Przykre jest to że w naszym kraju nie ma refundacji na zabiegi dla osób które chorują na glejaka. Trzeba szukać pomocy za granicą. Sara lat 6 z Nieżychowa koło Piły woj. Wielkopolskie od ponad roku zmaga się z nowotworem. Dziewczynka odbyła już 10 wyjazdów do Monterrey gdzie tam została poddana leczeniu. Niestety na chwilę obecną nie ma środków na kolejne 10 cykli leczenia. Została wznowiona zbiórka na siepomaga. Wierzymy w to że uda nam się uzbierać 512 000 zł które wystarczą na kolejne 10 wyjazdów i Sara będzie mogła kontynuować leczenie – przyznał Jakub Prahl, który od kilku miesięcy aktywnie walczy o wsparcie i pomoc dla Sary

Do apelu dołączył się również uwielbiany wokalista disco polo - Patryk Pegza. Lider popularnej grupy After Party udostępnił na swoim profilu zbiórkę Sary!

12 LISTOPADA SARA MUSI BYĆ W KLINICE, W MEKSYKU!

Tylko dzięki leczeniu za Oceanem dziewczynka żyje! Jeden cykl leczenia Sary w Meksyku to koszt około 12 tysięcy dolarów. Jej rodzice robią wszystko aby uzbierać potrzebną kwotę na kolejne dziesięć cykli – Okrutna prawda jest taka, że życie naszego dziecka zależy od pieniędzy" rozpaczają! Jako redakcja serwisu disco-polo.info dołączamy się do apelu prosząc o pomoc dla Sary!

Liczy się każda złotówka. Wejdź na siepomaga.pl i wspomóż leczenie Sary Popielarskiej

Zobacz również: Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!
  3. Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.