Reklama
Polecamy


Reklama

Uwielbiany gwiazdor disco polo prosi o pomoc! Trwa rozpaczliwa walka o życie Sary!

2019-10-24T15:30:00+02:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo prosi o pomoc! Trwa rozpaczliwa walka o życie Sary! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/uwielbiany-gwiazdor-disco-polo-prosi-o-pomoc-trwa-rozpaczliwa-walka-o-zycie-sary-1571914457.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/groups/1618676601610830/photos/
Reklama


Życie gwiazd

Takiego scenariusza nikt nie przewidział! Trwa walka o życie Sary. Uwielbiany wokalista disco polo apeluje o pomoc

Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo prosi o pomoc dla Sary! Tego nikt nie był wstanie przewidzieć! We wrześniu ub.r. u 6-cio letniej Sary Popielarskiej z Nieżychowa w województwie Wielkopolskim zdiagnozowano nowotwór – glejaka IV stopnia! Niestety, lekarze w Polsce nie byli już w stanie nic więcej zrobić.

Mimo wielu prób leczenia, rokowania były bardzo złe. Rodzice dziewczynki zdecydowali się wziąć sprawy we własne ręce i zorganizowali leczenie poza granicami naszego kraju - w Meksyku.

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

TRWA ROZPACZLIWA WALKA O ŻYCIE SARY!

– Przykre jest to że w naszym kraju nie ma refundacji na zabiegi dla osób które chorują na glejaka. Trzeba szukać pomocy za granicą. Sara lat 6 z Nieżychowa koło Piły woj. Wielkopolskie od ponad roku zmaga się z nowotworem. Dziewczynka odbyła już 10 wyjazdów do Monterrey gdzie tam została poddana leczeniu. Niestety na chwilę obecną nie ma środków na kolejne 10 cykli leczenia. Została wznowiona zbiórka na siepomaga. Wierzymy w to że uda nam się uzbierać 512 000 zł które wystarczą na kolejne 10 wyjazdów i Sara będzie mogła kontynuować leczenie – przyznał Jakub Prahl, który od kilku miesięcy aktywnie walczy o wsparcie i pomoc dla Sary

Do apelu dołączył się również uwielbiany wokalista disco polo - Patryk Pegza. Lider popularnej grupy After Party udostępnił na swoim profilu zbiórkę Sary!

12 LISTOPADA SARA MUSI BYĆ W KLINICE, W MEKSYKU!

Tylko dzięki leczeniu za Oceanem dziewczynka żyje! Jeden cykl leczenia Sary w Meksyku to koszt około 12 tysięcy dolarów. Jej rodzice robią wszystko aby uzbierać potrzebną kwotę na kolejne dziesięć cykli – Okrutna prawda jest taka, że życie naszego dziecka zależy od pieniędzy" rozpaczają! Jako redakcja serwisu disco-polo.info dołączamy się do apelu prosząc o pomoc dla Sary!

Liczy się każda złotówka. Wejdź na siepomaga.pl i wspomóż leczenie Sary Popielarskiej

Zobacz również: Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.