Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-18T11:48:00+01:00 Uwielbiane gwiazdy disco polo odświeżają stare przeboje! To brzmi niesamowicie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/soleo-kocham-blondynki-2020-1584282316.jpg
Reklama

Uwielbiane gwiazdy disco polo odświeżają stare przeboje! To brzmi niesamowicie!

Redakcja , 18 Marzec 2020  11:48
Uwielbiane gwiazdy disco polo odświeżają stare przeboje! To brzmi niesamowicie!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/zespol.SOLEO
Reklama

Widać, że Kamil wkłada całe serce w to, co robi. Wokalista przygotował między innymi nowe aranże kawałków, jakie nagrał w latach ubiegłych

Reklama

Jubileuszowy aranż mrozi krew w żyłach. Kamil Jaworski przeszedł samego siebie. Wokalista z dnia na dzień coraz bardziej zaskakuje nie tylko fanów, ale również pozostałych wykonawców ze świata disco polo.

Zobacz również: Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!

Nikt nie przypuszczał, że lider i wokalista zespołu Soleo, Kamil Jaworski podejdzie tak poważnie do 10-lecia zespołu, które przypadło w tym roku. Artysta pod koniec 2019 zapowiadał, że nadchodzący rok będzie wyjątkowy i pełen niespodzianek, ale fani nie myśleli, że aż do tego stopnia.

Widać, że Kamil wkłada całe serce w to, co robi. Wokalista przygotował między innymi nowe aranże dotychczasowych kawałków, jakie nagrał w latach ubiegłych. Niepodważalnym przebojem numer jeden jest piosenka, która powstała 7 lat temu i została zatytułowana „Słodko słodka”.

Teledysk do tego utworu ma już ponad 13 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale grupy Soleo. Niedawno w sieci ukazało się audio piosenki pod tytułem „Kocham blondynki” w zupełnie nowej aranżacji muzycznej.

Myślicie, że tym sposobem dawno temu powstałe kawałki Soleo dostaną drugie życie i na nowo podbiją rynek disco polo wraz z klubowymi parkietami?

Zobacz również: Perfekcyjne ciało?! Wokalistka disco polo znakomicie podkreśliła swoją idealną figurę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Mocne sceny w najnowszej produkcji disco polo. Tego jeszcze nie widzieliście.
  2. Fani rozeszli się przed koncertem gwiazd disco polo! Później stało się coś niespodziewanego!
  3. Prawdziwe i klasyczne brzmienie disco polo w genialnej premierze?! To prawdziwy strzał w dziesiątkę!
  4. Śliczna gwiazda disco polo w zmysłowej bieliźnie świętuje urodziny. Artystka czuje się wyśmienicie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej