Reklama


Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo na rajskich wakacjach! Zostawiła pracę by spędzić czas z ukochanym mężczyzną!

2018-11-10T15:20:00+01:00 Uwielbiana wokalistka disco polo na rajskich wakacjach! Zostawiła pracę by spędzić czas z ukochanym mężczyzną! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/uwielbiana-wokalistka-disco-polo-na-rajskich-wakacjach-zostawila-prace-by-spedzic-czas-z-ukochanym-mezczyzna-1541284525.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Enjoy, Paula Woźniak
Reklama


Życie gwiazd

Okres jesienny sprzyja wylotom do ciepłych zakątków, które bezsprzecznie umożliwiają naładowanie baterii po pracowitym lecie

Reklama

Miesiące jesienne sprzyjają urlopom gwiazd disco polo! To właśnie w tym czasie artyści sceny muzycznej mają chwile wytchnienia pomiędzy koncertami, których w okresie letnim jest bardzo dużo. Wielogodzinne trasy koncertowe, jak również ogromna ilość koncertów sprzyjają zmęczeniu, na które najlepiej działa ogromna dawka słońca. 

Wie o tym jedna z uwielbianych wokalistek disco polo - Paula Woźniak. Artystka na co dzień wspólnie z ukochanym tworzy zespół Enjoy. W tym roku oprócz zagrania dużej liczby koncertów grupa wydała dwie nowe produkcje: Zaczarowała mnie i Zakochałem się. Obie spotkały się z zainteresowaniem internautów, którzy okrzyknęli je hitami. W związku z ogromem prac wykonanych w minionych miesiącach para zdecydowała się na odpoczynek, na Wyspach Kanaryjskich. 

Zobacz również: Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!

To właśnie w Lanzarote wokalistka resetuje się po pracowitym sezonie. Co więcej, spędza czas z ukochanym mężczyzną, który dzięki wakacjom swoją uwagę poświęca tylko jej. Przesyłamy Wam gorące pozdrowienia prosto z Wysp Kanaryjskich - napisała formacja, udostępniając zdjęcie z urlopu. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.