Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-13T22:01:00+01:00 Uwielbiana wokalistka disco polo już tak nie wygląda! Zobaczcie jej metamorfozę! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/wielkie-zmiany-u-wokalistki-disco-polo-malgosia-z-zespolu-camasutra-nie-do-poznania-1576235440.jpg
Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo już tak nie wygląda! Zobaczcie jej metamorfozę!

Redakcja , 13 Grudzień 2019  22:01
Uwielbiana wokalistka disco polo już tak nie wygląda! Zobaczcie jej metamorfozę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Mimo bardzo napiętego grafiku, wokalistka disco polo dzięki wsparciu męża, mogła sobie pozwolić na chwile wytchnienia dla siebie

Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo topowej formacji Camasutra, Małgorzata Główka promienieje. Widać, że macierzyństwo jej służy.

Zobacz również: Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!

Nie dość, że jest niezwykle utalentowana, to w dodatku jest iście piękna. Artystka disco polo może być dumna ze swojego życia. Widać, że jest w końcu naprawdę szczęśliwa.

Każdy chciałby mieć takie poukładane życie, jak ona. Rzadko kiedy zdarza się, że życie prywatne współgra z zawodowym i układa się tak, jakbyśmy chcieli. Małgosi z zespołu Camasutra wszystko ładnie się łączy. W branży disco polo jest znana z takich utworów, jak „Dotknij mnie”„ , „Teraz i wciąż” , „Idziemy w tango” , „Porwij mnie” i oczywiście nie możemy pominąć „Miłość jest piękna”.

W życiu prywatnym Małgosia ma cudownego męża, który wspiera ją w jej karierze i kochające bliźnięta, za którymi wokalistka byłaby w stanie skoczyć w ogień. Mimo bardzo napiętego grafiku, artystka dzięki wsparciu męża, może sobie pozwolić na chwile wytchnienia dla siebie. Ostatnio przeszła metamorfozę. Zdecydowała się na odświeżenie koloru włosów! 

Zdjęcie, jakie wrzuciła w swoich social mediach wywołało w trybie natychmiastowym lawinę pozytywnych komentarzy. Każda z pań pewnie chciałaby tak wyglądać. Małgosia prezentuje się nieziemsko, prawda? Bez wątpienia obala stereotyp, że dzieci rujnują życie i kobiety przestają o siebie dbać.

Oczywiście, zdarza się. Ale to wszystko w dużej mierze zależy od podejścia i wsparcia bliskich. Małgosi z zespołu Camasutra jest bardzo daleko do „Matki Polki”.

Zobacz również: Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?
  2. Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!
  3. Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
  4. Zmysłowa gwiazda disco polo zrobiła sobie selfie w bikini! Emocje sięgnęły zenitu.

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej