2022-05-15T12:07:00+02:00 Uwielbiana wokalistka disco polo instruktorką yogi?! Gwiazda zachwyca w INTERNECIE gibkim ciałem! Ukochana pasja wokalistki disco polo stanie się jej nowym zawodem?! Gwiazda zachwyca niezwykłą gibkością ciała https://disco-polo.info/uploads/news/etna-jest-dumna-z-efektow-postanowienia-noworocznego-wokalistka-od-roku-zajmuje-sie-joga-czy-zostanie-instruktorkajpg.jpg

Uwielbiana wokalistka disco polo instruktorką yogi?! Gwiazda zachwyca w INTERNECIE gibkim ciałem!

Autor: Adam Begier , 15 Maj 2022  12:07
Uwielbiana wokalistka disco polo instruktorką yogi?! Gwiazda zachwyca w INTERNECIE gibkim ciałem!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Ukochana pasja wokalistki disco polo stanie się jej nowym zawodem?! Gwiazda zachwyca niezwykłą gibkością ciałaReklama

  Reklama

  Postanowienia noworoczne towarzyszą nam od zawsze. Każdy wchodząc w nowy rok wyznacza cele do osiągnięcia, jednak jak wiadomo często po kilku miesiącach a nawet tygodniach rezygnujemy z postanowień licząc, że nasza figura, czy samopoczucie poprawi się samo.

  Zobacz również: Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie

  Nowe pasje popularnej wokalistki disco polo

  Jedna z popularnych wokalistek jest doskonałym przykładem, że postanowienia noworocznego z powodzeniem można dochować! Etna od ponad roku konsekwentnie zajmuje się jogą, wokalistka przez ten czas zrobiła niewyobrażalne postępy! Joanna Kaczanowska skrywająca się pod pseudonimem Etna jest niezwykle aktywną i piękną kobietą.

  Reklama

  Jej pasją od zawsze była muzyka, jednak w momencie pojawienia się pandemii chwilowo zatrzymała swoją działalność artystyczną. Co ciekawe, nie poddała się, ale znalazła nową pasję w pielęgnowaniu ogrodu! Wokalistka od kilku lat także morsuje i nie straszne są jej mrozy i lodowata woda!Artystka często w mediach społecznościowych chwali się również ćwiczeniami z jogi, które uprawia od roku.

  Etna zostanie instruktorką jogi?

  Kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych Joanny pojawiło się krótkie story, na którym ćwiczy z Justyną Siniło-Kuczyńską blogerką i specjalistką od zdrowego stylu życia. Kobiety we własnym towarzystwie bawiły się świetnie, co więcej Etna zszokowała Vegetinę_com swoimi zdobytymi umiejętnościami.

  Gwiazda z lekkością wykonała figurę pincha, skorpiona i stanie na rękach. Trzeba przyznać, że z pewnością postanowienie Etny nie należało do łatwych,mimo to poradziła sobie z nim śpiewająco! Wokalistka na tyle zakochała się w jodze, że swego czasu rozmyślała nad dodatkowym fachem i zostaniem instruktorką jogi. Niestety jej plany pokrzyżował wypadek, któremu uległa na początku roku. Pisaliśmy o tym tutaj. Obecnie gwiazda czuje się już lepiej i dochodzi do zdrowia. Czy w związku z tym Etna zrealizuje swój plan i zostanie instruktorką? 

  Reklama

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Etna---joga-1.jpg
  Plik Etna---joga-2.jpg
  Reklama

  Etna - Lato

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  2. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  3. "Nowy świat" Sławomira i Kajry: Sukces przepięknej ballady!
  4. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  5. Odkryj hit weselny roku: 'Dla Ciebie' od Nokuat! Utwór podbija internet!
  6. Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim
  7. Bracia Malczyńscy zaskakują świat muzyczny! Disco Polo i Audi w roli głównej!
  8. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie