Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-08T20:31:00+02:00 Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/piekne-nogi-gwiazdy-disco-polo-kusza-w-internecie-magda-narozna-piekni-i-mlodzi-zachwyca-1596877061.jpg
Reklama

Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!

Redakcja , 08 Sierpień 2020  20:31
Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi znów kusi swoim ciałem! Magda Narożna odsłoniła swojego uda

Reklama

Atrakcyjność gwiazd disco polo, nie podlega dyskusji. Śliczne artystki zasypują fanów zdjęciami, na których doskonale eksponują swoje najwspanialsze, cielesne walory.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Dla wielu fanów, odważne fotografie gwiazd, to tuż obok muzyki, doskonały argument, by ponad wszystko kochać cały świat muzyki tanecznej. W wizualnym wymiarze, o swoich fanów dba także Magda Narożna. Liderka grupy Piękni i Młodzi, bardzo często wrzuca do sieci kadry, od których robi się gorąco.

Wokalistka może się pochwalić szalenie zgrabnymi nogami, które chętnie uwidacznia na swoim profilu. Królowa disco polo, ostatnio znowu oczarowała swoich odbiorców podobną publikacją. Na instagramowym stories, pojawił się tzw. bumerang z odsłoniętymi nogami gwiazdy. Magda wygrzewała się na swoim podwórku i poczuła się bardzo swobodnie, prężąc do obiektywu intymne kształty.

Wielki talent, połączony z niezwykłą urodą, to atuty, których artystce może pozazdrościć każda kobieta. Mamy nadzieję, że kolejne, namiętne obrazki na koncie Magdy, to tylko kwestia czasu. Już nie możemy się doczekać. Wy też?

Zobacz również: Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!
  2. Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?
  3. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!
  4. Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej