Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-17T15:41:00+02:00 Utarli tym nos konkurencji? Marcin Miller i Sławomir Świerzyński wydali właśnie nową produkcję! To prze https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/goraca-nowosc-od-marcina-millera-i-slawomira-swierzynskiego-dwie-legendy-disco-polo-w-jednej-produkcji-1571309023.jpg
Reklama

Utarli tym nos konkurencji? Marcin Miller i Sławomir Świerzyński wydali właśnie nową produkcję! To przełom w disco polo!

Redakcja , 17 Październik 2019  15:41
Utarli tym nos konkurencji? Marcin Miller i Sławomir Świerzyński wydali właśnie nową produkcję! To przełom w disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Po raz pierwszy w historii! Dwoje gigantów muzyki disco polo zdecydowało się połączyć siły i wydać wspólną produkcję. Jest zaskakująca

Reklama

Takiej premiery w świecie disco polo jeszcze nie było! Marcin Miller i Sławomir Świerzyński w jednej produkcji! To może być przebój na długie lata! 

Zobacz również: To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą!

Artyści disco polo z branży muzycznej potrafią zaskoczyć. Fani disco polo mogli się o tym przekonać już wielokrotnie. W ostatnim czasie miłośnicy dobrej muzyki tanecznej nie mogą narzekać na brak premier.

Teoretycznie jesień jest idealnym czasem, aby odpocząć po intensywnych letnich trasach koncertowych, ale wielu wykonawców disco polo, w tym okresie orężnie działa nad nowościami.

Właściwie nie ma dnia, w którym obyłoby się bez jakiejkolwiek premiery. W ostatnim czasie do sieci trafił jeden z najbardziej wyczekiwanych teledysków.

Mowa oczywiście klipie do wspólnego utworu zespołu Bayer Full i grupy Boys. Wspólne dzieło Millera i Świerzyńskiego zostało zatytułowane „Szalona Blondynka”. Tytuł nie powinien nikogo zdziwić.

W końcu największym hitem zespołu Boys jest piosenka „Jesteś szalona” , a formacji Bayer Full „Blondyneczka”.

Zobacz również: Bezprecedensowa walka z hejtem! Wokalistka disco polo zdjęła stanik i pokazała pośladki!

Myślicie, że takie połączenie dwóch hitów okaże się strzałem w dziesiątkę?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  2. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  3. Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!
  4. Biesiadna nowość od grupy Soleo porywa do tańca! To będzie hit nadchodzącego sezonu imprezowego!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej