2021-09-15T09:22:00+02:00 Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami! https://disco-polo.info/uploads/news/urocza-gwiazda-disco-polo-nie-do-poznania-elwira-mejk-pozuje-w-okularach-wyglada-jak-powazna-pani-profesorjpg.jpg

Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!

Redakcja , 15 Wrzesień 2021  09:22

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo od lat boryka się z wadą wzroku, która sprawia, że artystka ma problem z widzeniem z daleka.

Reklama

Artystka regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, które powodują u jej miłośników przyspieszone bicie serca!

Zobacz również: Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!

Jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo postanowiła kolejny raz sprawić, by oczy wszystkich fanów skierowane były tylko na nią!

Elwira Smilgin-Brodzik to popularna wokalistka disco polo, która wraz ze swoim mężem Mariuszem tworzy znany zespół Mejk. Artyści na swoim koncie mają takie hity jak: “Tańczę z nim do rana”, “Tak nie musiało być”, czy “Na parterze”, które wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów!

Reklama

Elwira Smilgin-Brodzik zachwyca fanów disco polo nie tylko wielki talentem wokalnym, ale także urodą wobec której nie sposób przejść obojętnie. Artystka regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, które powodują u jej miłośników przyspieszone bicie serca!

Gwiazda zespołu Mejk kolejny raz oczarowała dosłownie wszystkich! Urocza wokalistka zaprezentowała się fanom w gustownych okularach, które dodały jej niezwykłego uroku!

Okazuje się, że Elwira od lat boryka się z wadą wzroku, która sprawia, że artystka disco polo ma problem z widzeniem z daleka. Na koncerty artystka zakłada szkła kontaktowe, jednak na co dzień używa właśnie okularów. Gwiazda wygląda w nich zjawiskowo, niczym poważna pani profesor!

Fani wokalistki disco polo nie mają wątpliwości. Elwira zawsze wygląda jak milion dolarów, nawet w okularach!

Reklama

“W okularach wyglądasz jak Pani profesor”

“Czarujesz tymi oczkami, ślicznie wyglądasz”

Do twarzy pani w okularach! “

Grupa Mejk nie zwalnia tempa. Uwielbiani gwiazdorzy disco polo nagrali ostatnio swój kolejny teledysk, który powstał do utworu “Czy ty mnie jeszcze kochasz”. Romantyczna produkcja szybko zdobyła serca fanów! W końcu Elwira i Mariusz to niezwykle utalentowani artyści!

Zobacz również: Angelika Żmiejewska - Ex Top Girls z dyplomem w kieszeni! Gwiazda disco polo zaczyna nowy etap w swoim życiu?!

Reklama
Plik Mejk---Okulary-3.jpg
Plik Mejk---Okulary-1.jpg
Plik Mejk---Okulary-2.jpg
Plik Mejk---Okulary-4.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Czy Ty mnie jeszcze kochasz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  2. Śliczna wokalistka disco polo pozuje w skąpym bikini na plaży! Jej perfekcyjne ciało zachwyciło dosłownie wszystkich!
  3. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  4. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  5. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  6. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami