2023-03-19T20:42:00+01:00 Ujawniamy szokujące fakty! Artyści padają ofiarą oszustów! Skolim ostrzega! Oszuści celują w artyków! Szokujące fakty o wyłudzeniach, których nie wolno Ci przegapić. Skolim postanowił ostrzec swoich fanów! https://disco-polo.info/uploads/news/ujawniamy-szokujace-fakty-artysci-padaja-ofiara-oszustow-skolim-ostrzegajpg.jpg Disco-Polo.info

Ujawniamy szokujące fakty! Artyści padają ofiarą oszustów! Skolim ostrzega!


Oszuści celują w artyków! Szokujące fakty o wyłudzeniach, których nie wolno Ci przegapić. Skolim postanowił ostrzec swoich fanów!

Autor: Adam Begier, 19 Marzec 2023  20:42
Źródło zdjęć: facebook.com/SKOLIMoficjalnie
Ujawniamy szokujące fakty! Artyści padają ofiarą oszustów! Skolim ostrzega!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Karolina Dziubińska debiutuje! Czy to będzie hit lata?
 2. Iness nowym hitem "Taki, Taki" zawojuje Disco Polo? Posłuchaj przedpremiery!
 3. "Wysokie szpilki" nowym hitem disco polo?! Bartii zaskoczył fanów nowością! Podbije listy przebojów?
Reklama

  Skolim to znany polski artysta, którego utwory spotykają się z uznaniem fanów. Niestety, ostatnio wiele osób próbuje podszywać się pod niego, aby wyłudzić pieniądze. Skolim nie pozostaje bierny wobec tego problemu - na swoim oficjalnym profilu na Facebooku wydał ostrzeżenie, aby jego fani nie wpłacali pieniędzy na podejrzane konta.

  Zobacz również: "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo

  Problem z wyłudzeniami wśród artystów

  Skolim nie jest jedynym artystą, który pada ofiarą oszustów. Wielu innych muzyków, aktorów czy pisarzy ma problemy z osobami, które próbują wykorzystać ich popularność, aby zebrać pieniądze od naiwnych ludzi. Wyłudzenia te często mają charakter zbiorczy - oszuści tworzą fałszywe kampanie na różnych portalach, udając, że zbierają pieniądze na określony cel, np. leczenie chorego dziecka czy przeprowadzkę na lepsze mieszkanie. W rzeczywistości pieniądze te trafiają w ręce oszustów, a rzeczywiście potrzebujący pozostają bez pomocy.

  Kochani zgłaszacie managementowi o kontach podszywających się pod Skolima, robiących zbiórki itd. Ten fanpage jest jedynym oficjalnym kanałem na FB Nie robimy żadnych zbiórek, zrzutek i tym podobnych akcji‼️ Wszystkie strony próbujące wyłudzić od Was pieniądze zgłaszajcie facebookowi. Żadne inne pod nazwą SKOLIM nie są kontami prowadzonymi przez nas‼️

  napisał - Skolim na swoim oficjalnym fanpage.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Jak rozpoznać fałszywą zbiórkę?

  Najważniejsze, aby nie dawać się zwieść emocjom. Oszuści często posługują się historiami, które wzbudzają naszą empatię - choroba dziecka, trudna sytuacja materialna, itp. Warto jednak zachować zdrowy rozsądek i dokładnie przeanalizować każdą kampanię. Warto sprawdzić, kto jest organizatorem zbiórki i czy rzeczywiście jest to znany i wiarygodny artysta czy organizacja charytatywna. Należy również upewnić się, że strona, na której dokonujemy wpłaty, jest bezpieczna i nie kradnie danych naszej karty kredytowej.

  Co zrobić, gdy padniemy ofiarą oszustwa?

  Jeśli wpłaciliśmy pieniądze na podejrzane konto, należy niezwłocznie skontaktować się z bankiem i spróbować cofnąć przelew. Niestety, w większości przypadków pieniądze trafiają w ręce oszustów i nie uda się ich odzyskać. Warto również zgłosić sprawę na policję, aby pomóc w zidentyfikowaniu i schwytaniu oszustów oraz zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości.

  Wyłudzenia pieniędzy wśród artystów są coraz częstsze i mogą skutecznie wpłynąć na ich reputację oraz zaufanie fanów. Jednakże, dzięki zdrowemu rozsądkowi i ostrożności, możemy uniknąć wpadnięcia w pułapki oszustów. Warto pamiętać, że pomaganie potrzebującym może odbywać się również poprzez wsparcie znanych i wiarygodnych organizacji charytatywnych oraz zakup produktów artystów, których lubimy i podziwiamy. Zdrowy rozsądek, ostrożność i rozwaga - to podstawowe zasady, które pomogą nam uniknąć problemów z wyłudzeniami.

  Reklama

  SKOLIM - Nie Dzwoń do Mnie Mała

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gwiazdor disco polo Czadoman z Nowym Tatuażem: Duchowy Przekaz i Wysoka Cena! Wykonanie trwało ponad 20 godzin!
  2. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
  3. Klaudia Zielińska szokuje bielizną na scenie! Gwiazda założyła przezroczysty kombinezon! Wyglądała obłędnie?!
  4. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
  5. Dramat gwiazdora disco polo! Maciej "Maczo" Kuśmierz walczy z oszustami! Fani stracą pieniądze?! Co z karierą?!
  6. Sylwia Kossakowska podbija scenę! Zobacz jej niesamowity koncert w Rościnno i największe hity!
  7. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!
  8. Premiera: Rompey szokuje nowym hitem! "Chcę tylko dotknąć Twoich ust" już podbija listy przebojów!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie