2021-09-07T21:17:00+02:00 Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił https://disco-polo.info/uploads/news/cudowny-pierwszy-taniec-dawida-naroznego-i-jego-zony-joanny-nie-brakuje-lez-wzruszeniapng.png

Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!

Redakcja , 07 Wrzesień 2021  21:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

To co zrobił Dawid Narożny mocno wzruszyło jego żonę - Joannę! Kobieta nie kryła wzruszenia. Zobaczcie video z wesela

Reklama

Ślub i wesele Dawida Narożnego oraz jego cudownej żony Joasi przez kilka dni był najgorętszym tematem w branży disco polo. Nic w tym dziwnego, bo tak ważne uroczystośći popularnych arystów zawsze wzbudzają zainteresowanie na całym świecie.

Zobacz również: Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO

Młoda para postanowiła odrzucić klasyczne stroje ślubne i zdecydowała się na czarne, bardzo efektowne stylizacje, które wzbudziły sporo emocji wśród fanów disco polo. Tym ślubem żyły miliony Polaków.

W sieci i na łamach naszego serwisu pojawiło się bardzo wzruszające wideo wesela. To materiał zarejestrowany podczas pierwszego tańca młodej pary. Joanna i Dawid zatańczyli do popularnej piosenki Eda Sheerana pt. "Perfect", która przez wiele tygodni biła rekordy popularności podbijając światowe listy przebojów.

Wisieńką na torcie był występ pana młodego. Dawid Narożny w trakcie pierwszego tańca opuścił pannę młodą i ku zaskoczeniu wszystkich sam zaczął śpiewać światowy przebój brytyjskiego artysty.

Jak widać na załączonym materiale Jego wykonanie mocno wzruszyło Joasię, która nie kryła tym samym wielkiego zaskoczenia. Samo wykonanie wokalisty disco polo przyprawia o dreszcze, tym bardziej, że Dawid idealnie odnalazł się w tym utworze, który wypłynął z jego serca.

To nie jest pierwszy raz jak możemy posłuchać wielkiego światowego przeboju w wykonaniu Dawida Narożnego. Wielokrotnie w mediach społecznościowych Joasia nagrywała swojego męża jak śpiewa wielkie przeboje podczas podróży samochodem.

Zobaczcie koniecznie w całości materiał z wesela, który robi ogromne wrażenie!

Zobacz również: Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Pierwszy Taniec - Joanna i Dawid Narożni
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller gwiazdą TVP! Lider zespołu Boys totalnie zaszaleje
  2. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!
  3. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  4. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  5. Wielki rozłam w disco polo! Popularne wokalistki Top Girls odeszły z zespołu! Grupa w nowym składzie zachwyca premierą pt. 'Było minęło'!
  6. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami