Reklama


Reklama

Trzy seksowne wokalistki disco polo zatrzęsły rynkiem disco polo! Ich NOWOŚĆ podbija sieć!

2020-06-13T13:09:00+02:00 Trzy seksowne wokalistki disco polo zatrzęsły rynkiem disco polo! Ich NOWOŚĆ podbija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/trzy-seksowne-kobiety-i-jedna-goraca-premiera-to-trzeba-zobaczyc-1591999002.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Utwór pt. „Nie chce Cię znać”, to opowieść o zranionej kobiecie, która jest świadoma swoich działań i niezależna

Reklama

Świat disco polo codziennie zalewa fala premier! Są to nowości od zupełnie nowych formacji, lub długo wyczekiwane „świeżynki” od największych gwiazd! Odbiorcy nie mają prawa się nudzić!

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

Produkcję zaskakują nie tylko muzycznie, ale również przez wzgląd na kreatywne wykonanie lub ciekawy motyw przewodni. Najnowsza premiera należy tym razem do trzech seksownych kobiet: Pauliny, Karoliny i Pauli, czyli formacji Energy Girls!

Dziewczyny, to prawdziwe wulkany energii, więc musieliśmy się spodziewać, że ich nowość zelektryzuje ciężkim, porządnym bitem oraz dosadnym, mocnym tekstem, napisanym przez liderkę zespołu - Paulinę Zofię Banaszek. Utwór pt. „Nie chce Cię znać”, to opowieść o zranionej kobiecie, która jest świadoma swoich działań i niezależna!

Artystki zobaczyć możemy w odważnych stylizacjach i ciekawych miejscach. Internauci od pierwszych minut premiery nie żałowali słów zachwytu: „Super nuta!”, „Jest moc!”! Cała produkcja wędruje w kierunku klubowego stylu i to właśnie na dyskotekach sprawdzi się najlepiej.

Nie oznacza to, że poza nimi utwór się nie sprawdzi...kompozycja porwie słuchaczy do zabawy w każdej scenerii. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, to zachęcamy do odtworzenia tej propozycji w serwisie YouTube.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

Energy Girls - Nie chcę Cię znać

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  2. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  3. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.