2019-08-26T13:00:00+02:00 Trzecie dziecko wokalisty disco polo w drodze! Razem z dziećmi założy zespół? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/trzecie-dziecko-wokalisty-disco-polo-w-drodze-razem-z-dziecmi-zalozy-zespol-1566817064.jpg

Trzecie dziecko wokalisty disco polo w drodze! Razem z dziećmi założy zespół?

Redakcja , 26 Sierpień 2019  13:00
Trzecie dziecko wokalisty disco polo w drodze! Razem z dziećmi założy zespół?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Kolejny urlop zorganizujemy w Polsce, bo będziemy już w piątkę

Reklama

Zwiedził z rodziną wiele miejsc, ale na Djerbę dotarli dopiero w czasie ostatniego urlopu. Co sprawiło, że Łukasz Gesek i jego żona postanowili spędzić wolne dni na tej tunezyjskiej wyspie?

Zobacz również: Szalona fryzura Magdy Narożnej! Tak królowa disco polo jeszcze nie wyglądała!

– Szukamy miejsc, gdzie jest ciepło, bo Justyna lubi wygrzewać się na leżaku. Zależy nam też na atrakcjach dla dzieci. Tu mogły się wyszaleć na basenie i w aquaparku, a my mogliśmy wypocząć – opowiada w rozmowie z nami artysta.

Spokojne wieczory Geskowie spędzali, spacerując wzdłuż morskiego brzegu i podziwiając piękno zachodów słońca. Justyna za trzy miesiące rodzi, dlatego nie decydowali na dłuższe eskapady. Piosenkarz, nam jako pierwszym zdradził płeć nowego członka rodziny. – To będzie dziewczynka.

Jeszcze nie zdecydowaliśmy, jak nazwiemy córeczkę – wyjaśnił. Wokalista postanowił zapewnić najbliższym wspomnienia na całe życie, zabierając ich na… farmę krokodyli. – Była to jedna z ciekawszych wycieczek, na jakich byliśmy. Nie zapomnę karmienia krokodyli – mówi Gesek.

Rodzina miała okazję zrobić sobie zdjęcia z małymi przedstawicielami tego gatunku. Po emocjonującym popołudniu, Justyna, Łukasz, Ada i Gabryś udali się na pobliski bazar, gdzie kupili pamiątki i tunezyjską herbatę. – Przyjemnie wspominać wyjazd, siedząc we własnym fotelu i popijając egzotyczny napar – zapewnia artysta. Wycieczka trwała tydzień.

Zobacz również: Prześliczna żona gwiazdora disco polo zachwyca swoim pięknem. Pani Gazda wygląda jak Anioł!

Na dłużej wokalista nie mógł sobie pozwolić ze względu na koncerty. – Tyle wystarczy, by nabrać sił – mówi. – Kolejny urlop zorganizujemy w Polsce, bo będziemy już w piątkę – podsumowuje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
  2. Wielkie pieniądze w disco polo. Masz w domu te przedmioty? Możesz być bogaty!
  3. Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie!
  4. Gwiazda disco polo zachwyciła wyglądem! Jej stroje są inspiracją dla wielu kobiet!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama