Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-04-01T15:20:00+02:00 Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces! https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-akcent-bogatszy-o-okragla-sumke-praca-artystow-zostala-docenionajpg.jpg
Reklama

Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!

Redakcja , 01 Kwiecień 2021  15:20
Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
Źródło zdjęć: facebook.com/AkcentPolska

Fani zachwyceni! Zenon Martyniuk z grupy Akcent może cieszyć się kolejnym wielkim sukcesem

Reklama

Aby odnieść sukces w świecie disco polo trzeba bardzo ciężko na niego zapracować. Późniejsza radość i duma warte są jednak zachodu i starań. Wie o tym doskonale Zenon Martyniuk i zespół Akcent, legenda polskiej muzyki tanecznej. Sukces, który odniosła formacja liczony jest w milionach!

Zobacz również: Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Zespół Akcent to legenda na rynku disco polo, a lider grupy nie bez powodu nazywany jest królem. Grupa niezmiennie od wielu lat udowadnia, że ma prawdziwy dar do tworzenia świetnej muzyki. Nikt dziś nie wyobraża sobie imprez tanecznych bez kawałków formacji. Zespół ma na swoim koncie mnóstwo utworów, które w krótkim czasie okrzyknięte zostały przebojami. Fani doceniają ciężką pracę Artystów, dzięki czemu pochwalić się oni mogą fantastycznymi wynikami!

Mowa o kawałku „Kochana wierzę w miłość”, którego odtworzenia na portalu YouTube od momentu premiery przekroczyły fantastyczną liczbę 40 mln! Ilość łapek w górę także robi wrażenie – jest ich ponad 54 tys. To kolejny z wielu sukcesów, które grupa ma na swoim koncie, a znając talent, jakim Artyści zostali obdarzeni, jeszcze wiele powodów do świętowania przed nimi!

Grupie Akcent gratulujemy tak spektakularnego wyniku!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oburzony! Zarzuca polskim celebrytom zakłamanie i dwulicowość!

Reklama
Zobacz teledysk: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Magda Narożna bez kompleksów?! Królowa Disco Polo pokazała swoje nagie ciało!
  2. Uwielbiana Angelika Żmijewska (Top Girls) wygląda jak milion dolarów! Fani disco polo oszaleli na jej punkcie
  3. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  4. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej