Reklama


Reklama

Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

2020-10-10T10:00:00+02:00 Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/ma-powody-do-swietowania-1601911482.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/NaszeMelodieMagazyn
Reklama


Życie gwiazd

Znany i uwielbiany przez wielu fanów artysta disco polo przyznał się do totalnej rewolucji w jego życiu

Reklama

Pobraliśmy się z Dorotą 30 lat temu. To było 6. października. Tamten dzień zmienił na lepsze całe moje życie – mówi nam wzruszony Paweł Kucharski, lider grupy Top One.

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

Gwiazdor i jego ukochana już za dwa tygodnie zamierzają w restauracji uczcić swoje perłowe gody. Na tej uroczystości nie zabraknie ich córki Moniki oraz syna Rafała. Młody mężczyzna rok temu, jadąc na motorze, uległ poważnemu wypadkowi. Jego rehabilitacja trwała wiele miesięcy.

– Najpierw nie wiedzieliśmy z żoną, czy w ogóle przeżyje, a później robiliśmy co w naszej mocy, by odzyskał samodzielność. Udało się! Syn lekko utyka na prawą nogę, ale wrócił do zdrowia. To jest nasze największe szczęście – relacjonuje wokalista, podkreślając, że przeżyte trudne chwile jeszcze bardziej umocniły łączące ich rodzinne więzy.

Zobacz również: Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. To będzie niezapomniany koniec roku! Tylko u nas, zapowiedź gorącej premiery Jorrgusa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.