Reklama
Polecamy


Reklama

Toskansky przekonuje, że warto kochać! Premiera disco polo podbija internet!

2020-05-14T10:30:00+02:00 Toskansky przekonuje, że warto kochać! Premiera disco polo podbija internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-przekonuje-ze-warto-kochac-premiera-podbija-internet-1589146684.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dźwięki akordeonu, które rozpoczynają cały utwór, wprowadzają także element folku, ale próżno doszukiwać się go w całym utworze

Reklama

W branży disco polo, miksowanie gatunków staje się powoli receptą na muzyczny sukces. Artyści coraz częściej łączą muzykę taneczną z innym odłamem, otwierając nowe ścieżki w zdobywaniu dźwiękowego szczytu.

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Do delikatnego połączenia muzyki disco polo oraz popu, doprowadził Mateusz Pawłowski, artysta występujący pod pseudonimem Toskansky. Jego najnowsza produkcja pt. „Warto kochać”, to doskonała propozycja dla nieco bardziej wymagającego słuchacza. Dość skomplikowana treść i złożona muzyka, to cechy, które można przypisać tej nowości.

Dźwięki akordeonu, które rozpoczynają cały utwór, wprowadzają także element folku, ale próżno doszukiwać się go w całym utworze. Warto wspomnieć także o teledysku, który realizowany przez grupę PNmedia stoi na świetnym poziomie. Piękne kadry są bardzo spójne z całością i podkreślają kunszt i wysoki poziom tego projektu. Internautom również ta publikacja wyjątkowo przypadła do gustu:

„Piękna nutka”, „Ogień...”. Te opinie jednoznacznie skazują utwór na sukces. Z niecierpliwością czekamy, aż piosenka pojawi się w największych rozgłośniach muzycznych w Polsce.

Sam utwór, jak i ambitny artysta bardzo na to zasługują.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  2. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  3. Przepiękny i emocjonalny utwór grupy Fisher upubliczniony! Fani disco polo zachwyceni nową produkcją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.