Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-14T10:30:00+02:00 Toskansky przekonuje, że warto kochać! Premiera disco polo podbija internet! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/gwiazdor-disco-polo-przekonuje-ze-warto-kochac-premiera-podbija-internet-1589146684.jpg

Toskansky przekonuje, że warto kochać! Premiera disco polo podbija internet!

Redakcja , 14 Maj 2020  10:30
Reklama
Toskansky przekonuje, że warto kochać! Premiera disco polo podbija internet!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Dźwięki akordeonu, które rozpoczynają cały utwór, wprowadzają także element folku, ale próżno doszukiwać się go w całym utworze

Reklama

W branży disco polo, miksowanie gatunków staje się powoli receptą na muzyczny sukces. Artyści coraz częściej łączą muzykę taneczną z innym odłamem, otwierając nowe ścieżki w zdobywaniu dźwiękowego szczytu.

Zobacz również: Mega Imprezowa premiera już w sieci! Pudzianowski z genialnym nowym przebojem!

Do delikatnego połączenia muzyki disco polo oraz popu, doprowadził Mateusz Pawłowski, artysta występujący pod pseudonimem Toskansky. Jego najnowsza produkcja pt. „Warto kochać”, to doskonała propozycja dla nieco bardziej wymagającego słuchacza. Dość skomplikowana treść i złożona muzyka, to cechy, które można przypisać tej nowości.

Dźwięki akordeonu, które rozpoczynają cały utwór, wprowadzają także element folku, ale próżno doszukiwać się go w całym utworze. Warto wspomnieć także o teledysku, który realizowany przez grupę PNmedia stoi na świetnym poziomie. Piękne kadry są bardzo spójne z całością i podkreślają kunszt i wysoki poziom tego projektu. Internautom również ta publikacja wyjątkowo przypadła do gustu:

„Piękna nutka”, „Ogień...”. Te opinie jednoznacznie skazują utwór na sukces. Z niecierpliwością czekamy, aż piosenka pojawi się w największych rozgłośniach muzycznych w Polsce.

Sam utwór, jak i ambitny artysta bardzo na to zasługują.

Zobacz również: Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!
  2. Magda Narożna na ustach wszystkich! Tak kobiecej kreacji świat disco polo jeszcze nie widział!
  3. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają rynek disco polo! Ta nowość może okazać się wielkim hitem!
  4. Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej