Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-07T11:26:00+01:00 To była najgorętsza impreza disco polo tej zimy? Zobaczcie genialne podsumowanie VIDEO! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/to-byla-najgoretsza-impreza-disco-polo-tej-zimy-zobaczcie-genialne-podsumowanie-video-1581071168.jpg
Reklama

To była najgorętsza impreza disco polo tej zimy? Zobaczcie genialne podsumowanie VIDEO!

Redakcja , 07 Luty 2020  11:26
To była najgorętsza impreza disco polo tej zimy? Zobaczcie genialne podsumowanie VIDEO!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Impreza od samego otwarcia bram do zakończenia tętniła życiem

Reklama

Kiedy emocje już nieco opadły, a mięśnie odpoczęły od tańca, dzięki oficjalnemu after movie możemy z uśmiechem wspominać Galę Disco vol.6.

Hala RCS w Lubinie długo nie zapomni tego tłumu, ponieważ frekwencja dopisała znakomicie, a uczestnicy bawili się do hitów najpopularniejszych artystów muzyki disco.

Ronnie Ferrari, Miły Pan, Daj to Głośniej, Czadoman, Camasutra, Long&Junior, Bracia Figo Fagot i Łobuzy przyciągnęli na tegoroczną edycję tysiące fanów i osób lubiących dobrą zabawę. Emocje towarzyszące w tym dniu możemy zobaczyć na udostępnionym już filmie aftermovie:

Impreza od samego otwarcia bram do zakończenia tętniła życiem. Niezaprzeczalnie można stwierdzić, że była to najgorętsza noc podczas karnawału w 2020 roku, tak więc zaczął się on z mocnym przytupem. Jako pierwszy główny artysta wystąpił bowiem Ronnie Ferrari ze swoim przebojem Ona by tak chciała.

Organizatorzy gwarantują jednak, że to nie koniec, i że ta produkcja przybierze na sile jeszcze mocniej podczas kolejnych edycji. Wszystkie informacje na bieżąco będą ukazywały się na oficjalnym profilu imprezy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami
  2. Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!
  3. Urocza gwiazdeczka disco polo w nowej odsłonie! Fani oszaleli na punkcie Mariii Markovej!
  4. Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej