Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-11-29T19:26:00+01:00 To był najpiękniejszy jubileusz! Formacja Mejk nie kryła wzruszenia - VIDEO | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/to-byl-najpiekniejszy-jubileusz-formacja-mejk-nie-kryla-wzruszenia-video-premiera-1511900269.jpg
Reklama

To był najpiękniejszy jubileusz! Formacja Mejk nie kryła wzruszenia - VIDEO | PREMIERA

Redakcja , 29 Listopad 2017  19:26
To był najpiękniejszy jubileusz! Formacja Mejk nie kryła wzruszenia - VIDEO | PREMIERA
Źródło zdjęć: Bartosz Kuśmierski
Reklama

Z chwilą zakończenia koncertu na scenę wjechał ogromny tort z nazwą i zdjęciem zespołu. Małżeństwo wspólnie ukroiło pierwszy kawałek - zobaczcie video

Reklama

W czasie swojej dwudziestoletniej działalności formacja Mejk stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup discopolowych, która może poszczycić się nie tylko popularnością, ale również nagrodami i zainteresowaniem ogólnopolskich mediów. Pod koniec października zespół świętował swój jubileusz w klubie Mega Music Wilga.

Mimo iż ucztowanie rozpoczęło się z chwilą przekroczenia progu, to wisienką na torcie okazał się Mejk'owy koncert! Formacja zaśpiewała nie tylko swoje nowe propozycje, ale również te, które zapoczątkowały ich karierę - jak kultowe "Dotknij mnie".

Artyści nie kryli tego dnia wzruszenia. Emocji było co nie miara, tym bardziej, że w czasie koncertu na scenie pojawili się przedstawiciele Wydawnictwa Muzycznego Folk - z przepiękną, platynową płytą za całokształt ich działalności.

Z chwilą zakończenia koncertu na scenę wjechał przepiękny, ogromny tort z nazwą i zdjęciem zespołu, który nie tylko pięknie wyglądał, ale również wyśmienicie smakował. Tej sytuacji towarzyszyło odśpiewanie gromkiemu i absolutnie najgłośniejszego "sto lat". Artyści w rozmowie z nami przyznali, że minione lata nie zawsze były łatwe, ale dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i wzajemnej miłości przezwyciężyli wszystkie przeciwności losu. 

Co w czasie ich 20letniej kariery okazało się być najtrudniejsze? Czym zaskoczą swoich fanów w przyszłych miesiącach? Zobaczcie reportaż z imprezy urodzinowej

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki ukłon w kierunku nieżyjącej gwiazdy disco polo! Hit sprzed lat doczekał się fenomenalnego odświeżenia!
  2. Magda Narożna najlepszą uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo?! Królowa disco polo oczarowała jurorów!
  3. Grupa Eratox na ustach wszystkich fanów disco polo! Genialna premiera podbija serca milionów słuchaczy?!
  4. Zobaczcie wyjątkową sesję Emilii z Daj to Głośniej! Wokalistka disco polo szykuje się do nowego projektu?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej