2017-11-29T19:26:00+01:00 To był najpiękniejszy jubileusz! Formacja Mejk nie kryła wzruszenia - VIDEO | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/to-byl-najpiekniejszy-jubileusz-formacja-mejk-nie-kryla-wzruszenia-video-premiera-1511900269.jpg

To był najpiękniejszy jubileusz! Formacja Mejk nie kryła wzruszenia - VIDEO | PREMIERA

Redakcja , 29 Listopad 2017  19:26
To był najpiękniejszy jubileusz! Formacja Mejk nie kryła wzruszenia - VIDEO | PREMIERA
Źródło zdjęć: Bartosz Kuśmierski

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Z chwilą zakończenia koncertu na scenę wjechał ogromny tort z nazwą i zdjęciem zespołu. Małżeństwo wspólnie ukroiło pierwszy kawałek - zobaczcie video

Reklama

W czasie swojej dwudziestoletniej działalności formacja Mejk stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup discopolowych, która może poszczycić się nie tylko popularnością, ale również nagrodami i zainteresowaniem ogólnopolskich mediów. Pod koniec października zespół świętował swój jubileusz w klubie Mega Music Wilga.

Mimo iż ucztowanie rozpoczęło się z chwilą przekroczenia progu, to wisienką na torcie okazał się Mejk'owy koncert! Formacja zaśpiewała nie tylko swoje nowe propozycje, ale również te, które zapoczątkowały ich karierę - jak kultowe "Dotknij mnie".

Artyści nie kryli tego dnia wzruszenia. Emocji było co nie miara, tym bardziej, że w czasie koncertu na scenie pojawili się przedstawiciele Wydawnictwa Muzycznego Folk - z przepiękną, platynową płytą za całokształt ich działalności.

Z chwilą zakończenia koncertu na scenę wjechał przepiękny, ogromny tort z nazwą i zdjęciem zespołu, który nie tylko pięknie wyglądał, ale również wyśmienicie smakował. Tej sytuacji towarzyszyło odśpiewanie gromkiemu i absolutnie najgłośniejszego "sto lat". Artyści w rozmowie z nami przyznali, że minione lata nie zawsze były łatwe, ale dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i wzajemnej miłości przezwyciężyli wszystkie przeciwności losu. 

Co w czasie ich 20letniej kariery okazało się być najtrudniejsze? Czym zaskoczą swoich fanów w przyszłych miesiącach? Zobaczcie reportaż z imprezy urodzinowej

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wybory prezydenckie w Rzeszowie! Znany polityk zorganizował koncert disco polo! Na scenie Marcin Miller BOYS! | VIDEO
  2. Dramat artysty! U wokalisty disco polo zdiagnozowano nowotwór! Są przerzuty do płuc!
  3. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  4. Piękna wokalistka disco polo pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! Wygląda zjawiskowo?!
  5. Sławomir wejdzie to ekipy Warsaw Shore! W programie spięcia i totalna demolka! | VIDEO
  6. Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny artysta disco polo zostanie drugi raz ojcem! Pokazał zdjęcie rodziny!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami