Reklama


Reklama

To będzie znakomity wieczór disco polo! Weekend, Playboys, Modelinka & Model MT, Milano oraz Jorrgus już dziś na antenie TVP2!

2019-09-13T19:45:00+02:00 To będzie znakomity wieczór disco polo! Weekend, Playboys, Modelinka & Model MT, Milano oraz Jorrgus już dziś na antenie TVP2! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/to-bedzie-znakomity-wieczor-disco-polo-weekend-playboys-modelinka-model-mt-milano-oraz-jorrgus-juz-dzis-na-antenie-tvp2-1568393399.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Gwiazdy muzyki disco polo już dziś od 20:25 na antenie TVP2

Reklama

Muzyka disco polo to obecnie najpopularniejszy gatunek muzyczny w naszym kraju. Nic dziwnego, że artyści z tej branży możemy niemal co tydzień oglądać na antenach największych telewizji w naszym kraju.

Zobacz również: Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!

Właśnie dziś od godziny 20:25 w Chełmie odbędzie się już ostatni koncert z cyklu Lato Muzyka Zabawa, którą możemy oglądać na TVP2. 

Na zakończeniu letniej trasy Dwójki nie zabraknie gwiazd disco polo. Na scenie wystąpią, aż cztery zespoły, które rozkołyszą zgromadzoną publikę w Chełmie oraz przed telewizorami. 

Weekend, Playboys, Milano, Jorrgus oraz duet Modelinka & Model MT pojawią się dziś na wyjątkowej scenie i zaśpiewają największe przeboje disco polo. 

Ten wieczór z pewnością będzie należał do muzyków z gatunku disco polo.

Kto z Was pojawi się w Chełmie, a kto będzie oglądał grupę Weekend, Playboys, Milano, Jorrgus oraz duet Modelinka & Model MT w TVP2? 

Oprócz gwiazd muzyki disco polo zagrają również Golec uOrkiestra, Cleo i Rafał Brzozowski,

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo odsłoniła piękne nogi! Internauci zachwyceni figurą cudownej gwiazdy!

Zaczynamy o 20:25! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!
  2. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!
  3. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.