Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo błaga o pomoc. Stracili wszystko - zobaczcie przerażające zdjęcia tragedii!

2018-11-19T18:08:00+01:00 Wokalista disco polo błaga o pomoc. Stracili wszystko - zobaczcie przerażające zdjęcia tragedii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/wokalista-disco-polo-blaga-o-pomoc-stracili-wszystko-zobaczcie-przerazajace-zdjecia-tragedii-1542646618.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Michał Rękorajski
Reklama


Życie gwiazd

Do sieci trafił wzruszający apel wokalisty disco polo! Artysta prosi o pomoc

Reklama

Wzruszający apel wokalisty disco polo trafił do sieci! Jerzy Szuj zdecydował się zaapelować do swoich znajomych i fanów z prośbą o pomoc! 12 listopada stała się tragedia. Dom przyjaciół Jurka spalił się.

SKALA ZNISZCZEŃ JEST OGROMNA!

Mimo interwencji odpowiednich służb ratunkowych - OSP Sowno Osp Żarowo oraz strażakom PSP Stargard - nie udało się uniknąć strat! Skala zniszczeń po pożarze, który spotkał rodzinę pana Michała jest ogromna.

Kochani to są moi znajomi , naprawdę Kto może niech udostępni lub zrobi nawet minimalna wpłatę wspólnie możemy bardzo dużo pomoc. Dziękuje - napisał na swoim profilu społecznościowy Jerzy Szuj, wokalista grupy Jorrgus apelując o pomoc.

Rodzina Pana Michała aby spędzić święta Bożego Narodzenia w swoim wymarzonym domu musi zrobić kosztowny remont. Poszkodowani wierzą w magie internetu i ludzi dobrej woli, którzy nie będą obojętni na tragedię, która ich spotkała. 

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo na ustach całego kraju! W jednej chwili wdarli się na szczyt!

"Jeśli ktoś może pomóc w załatwieniu materiałów budowlanych np. drewna również będziemy wdzięczni... Michał Natalia i Zosia..." 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Weselne parkiety zapłoną! Dawid Narożny i Endrju z genialną nowością pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą
  3. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.