Reklama
Polecamy


Reklama

To będzie nowy hit muzyki disco polo? Premiera Cristo Dance pt. "Moja Kochana" jest już w sieci". Zobaczcie VIDEO

2020-01-16T10:30:00+01:00 To będzie nowy hit muzyki disco polo? Premiera Cristo Dance pt. "Moja Kochana" jest już w sieci". Zobaczcie VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/premiera-od-formacji-disco-polo-jak-z-bajki-uwielbiany-wokalista-zaskoczyl-1579091650.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Teledysk jest odzwierciedleniem przekazu, który niesie utwór! Czy to nowy hit disco polo?

Reklama

Charyzmatyczna grupa disco polo nagrała piosenkę, która ma szansę podbić największe klubowe parkiety wraz z rozgłośniami radiowymi. Piosenka została zatytułowana „Moja kochana”.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Zespół Cristo Dance ma w sobie niepohamowane pokłady energii. Jest to bardzo duża zasługa lidera grupy, który całą swoją energię przelewa podczas koncertów na swoich najwierniejszych fanów, którzy za każdym razem zajmują miejsca w pierwszych rzędach. Krzysztof to żywy wulkan energii.

Oczywiście nie możemy również pominąć genialnego perkusisty, jakim jest Rafał, saksofonisty Karola i płci pięknej za konsolą- dj Wiktorii. Zespół w świecie disco polo dał się poznać dzięki swoim energicznym i bardzo pozytywnym utworom.

Do tych najbardziej lubianych można zaliczyć między innymi „Całuje rączki” a także „Prawa młodości” oraz „Jesteś najpiękniejsza”. Ostatnio zespół pracował nad swoim najnowszym kawałkiem, który został zatytułowany „Moja kochana”.

Teledysk jest odzwierciedleniem przekazu, który niesie utwór. Za jego fenomenalną realizacje odpowiedzialna jest grupa Zabmedia. Kawałek bez wątpienia podbije stacje radiowe i klubowe parkiety.

Jak wam się podoba taka romantyczna propozycja miesiąc przed walentynkami?

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.