Reklama
Polecamy


Reklama

Relacja VIDEO: 25 finał WOŚP w Tczewie

2017-01-29T16:02:13+01:00 Relacja VIDEO: 25 finał WOŚP w Tczewie https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Relacja-VIDEO-25-finał-WOŚP-w-Tczewie.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Od 25 lat razem z Jurkiem Owsiakiem Polacy jednoczą się i wspólnymi siłami wspomagają potrzebujących. 15 stycznia na terenie naszego kraju odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu towarzyszyło mnóstwo dodatkowych atra...

Reklama

Od 25 lat razem z Jurkiem Owsiakiem Polacy jednoczą się i wspólnymi siłami wspomagają potrzebujących. 15 stycznia na terenie naszego kraju odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu towarzyszyło mnóstwo dodatkowych atrakcji takich jak m.in. koncerty, licytacje czy różnego rodzaju pokazy.

 

Jako portal – na zaproszenie Macieja Szulce – pojechaliśmy po raz kolejny na akcje do Tczewa. Miasto położone niedaleko Gdańska bawiło się bardzo dobrze. Zespoły, które pojawiły się w Tczewie – takie jak m.in. Stereo, Lecimy, Cristo Dance, Soleo, Power Boy, Gesek oraz Andre – rozgrzały w ten mroźny dzień wszystkie serca.

 

Kwota, którą udało się zebrać zrobiła wrażenie na wszystkich, ponieważ wyniosła około 120 tysięcy złotych, czyli jeszcze raz tyle co w roku 2016. Maciej Szulce niejednokrotnie powtarzał tego dnia, że Tczew pobije rekord i nie ma co się dziwić, ponieważ przygotowania do tej akcji trwały od wielu miesięcy.

 

Poniżej mamy dla Was video relację prosto z Tczewa.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!
  2. Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia!
  3. To będzie prawdziwe show - Kielce stolicą disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.