2021-08-11T19:19:00+02:00 Tłumy na koncercie znanego gwiazdora disco polo! Artysta zaśpiewał z tłumem swój przebój! VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-znanego-gwiazdora-disco-polo-artysta-zaspiewal-z-tlumem-swoj-przeboj-videojpg.jpg

Tłumy na koncercie znanego gwiazdora disco polo! Artysta zaśpiewał z tłumem swój przebój! VIDEO

Redakcja , 11 Sierpień 2021  19:19

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie znanego gwiazdora disco polo! Artysta zaśpiewał z tłumem swój przebój! VIDEO
Źródło zdjęć: instagram.com/bajorekd_official/
Reklama

Wokalista opublikował w sieci krótkie wideo ze swojego koncertu w Kołobrzegu

Reklama

Czy ciężko jest zaprosić publiczność do wspólnej zabawy? Niektórzy artyści disco polo na scenie dwoją się i troją, ażeby zadowolić swoich fanów. Nie każdy ma naturę showmena. Na szczęście jest wokalista, który błyskawicznie łapie kontakt ze swoimi odbiorcami!

Zobacz również: Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!

TŁUMY NA KONCERCIE MŁODEGO ARTYSTY DISCO POLO

Reklama

BajorekD to popularny wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Zakochane serce”, “Tylko Ciebie mam”, czy “Prawa lewa”. Artysta wielkimi krokami zdobywa coraz większą sympatię fanów, którzy pokochali jego twórczość do szaleństwa! BajorekD opublikował w sieci krótkie wideo ze swojego koncertu w Kołobrzegu.

Wokalista wspólnie z publicznością wykonał a capella swój wielki przebój “Tylko dla Ciebie”. Znana piosenka wywołała wielki entuzjazm jego fanów, którzy ochoczo włączyli się do wspólnej zabawy ze swoim idolem! Młody artysta w branży disco polo istnieje od niedawna, ale już zdążył pozyskać całkiem spore grono zwolenników!

W kołobrzeskim amfiteatrze pojawiło się mnóstwo fanów BajorkaD, którzy chcieli zobaczyć swojego idola na żywo. Żaden z nich nie wyszedł z koncertu rozczarowany. Artysta zrobił niesamowite show, które zostanie w pamięci jego miłośników na długie lata!

Reklama

NOWOŚĆ DISCO POLO

BajorekD zaledwie miesiąc temu umieścił w sieci swój najnowszy klip, który powstał do utworu “Zakochane serce”! Przebojowa piosenka w szybkim tempie zyskuje coraz większą popularność, co sprawia, że o artyście z każdym dniem robi się coraz głośno!

Zobacz również: Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: BajorekD - Zakochane Serce
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  2. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  3. Marcin Miller z grupy Boys pokazał się z synami! Wyglądają jak bracia! Gwiazdor disco polo promienieje!
  4. Niezwykła premiera prosto z gór podbija sieć! To kolejny zaskakujący duet w disco polo! Pudzianowski rozłoży wszystkich na łopatki?!
  5. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  6. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami