2020-12-10T14:00:00+01:00 Największe gwiazdy disco polo w jednej produkcji! To historyczne wydarzenie! Posłuchajcie genialnej nowości https://disco-polo.info/uploads/news/najwieksze-gwiazdy-disco-polo-w-jednej-produkcji-to-historyczne-wydarzenie-posluchajcie-genialnej-nowosci-z-przeslaniempng.png

Największe gwiazdy disco polo w jednej produkcji! To historyczne wydarzenie! Posłuchajcie genialnej nowości z przesłaniem

Redakcja , 10 Grudzień 2020  14:00
Największe gwiazdy disco polo w jednej produkcji! To historyczne wydarzenie! Posłuchajcie genialnej nowości z przesłaniem
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Boys, Top Girls, Jorrgus, Extazy oraz Bajorekd w jednej produkcji disco polo. Nowość okaże się wielkim hitem?!

Reklama

Tego się nie spodziewano! Mega gwiazdy disco polo podjęły trudną tematykę w wyczekiwanym utworze. Cała branża disco polo, od kilku tygodni nerwowo wyczekuje na długo zapowiadany przebój od bardzo popularnych wykonawców muzyki tanecznej.

Zobacz również: Fani w szoku! Rodzina popularnej wokalistki disco polo znów się powiększyła!

Zespół Boys, formacja Top Girls, Jorrgus, Extazy i BajorekD, to artyści, którzy postanowili połączyć swoje siły i z całą mocą uderzyć w muzyczny rynek. Nikt natomiast nie spodziewał się celu tego uderzenia. Cała gama twórców podjęła się trudnego zadania. Utwór pt. „To zmieni się”, to produkcja zrealizowana z dużym rozmachem. Dość powiedzieć, że do pracy zabrało się 5 czołowych formacji i solistów, związanych z wydawnictwem Green Star.

Treść utworu, to totalna nowość dla disco polo. Tym razem głównym zadaniem utworu nie jest porwanie do zabawy, czy zaproszenie do wspólnego śpiewania pod oświetloną sceną. Piosenka, a w zasadzie jej tekst, ma chwycić za dłoń poturbowanych przez pandemię koronawirusa, pozwolić powstać po bolesnym upadku, podnieść wysoko czoło i odnaleźć w szarym świecie optymistyczną perspektywę.

To cudowna i bardzo potrzebna motywacja dla wielu osób. Kawałek jest głośną i wyraźną odpowiedzią artystów na wołanie zapłakanych serc fanów i osób bezpośrednio dotkniętych trwającą niemal od początku roku zarazą.

Znakomite wykonanie muzyczne, doskonale zrealizowany teledysk i grono największych gwiazd, to solidny argument, by w końcu spojrzeć w przyszłość z należytym spokojem.

Odsłuchajcie koniecznie tą propozycję!

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys & Top Girls & Jorrgus & Extazy & BajorekD - To zmieni się
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!
  2. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!
  3. Gwiazdorzy disco polo jednoczą siły! Stawką popularność i uwielbienie fanów!
  4. Legendarny gwiazdor disco polo przeżył dramat! Jego syn miał groźny wypadek!
  5. Piękna gwiazda disco polo czaruje ślicznym biustem! Wygląda mega ponętnie! W sieci zawrzało!
  6. Mamaginekolog tańczy z mężem do nowego hitu disco polo! Nagranie podbija sieć! VIDEO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama